Samsung 55h6400

onemore

New member
Witam. Tydzień temu kupiłem sobie TV Samsung 55h6400 i mam pytanie ponieważ mam internet 32mb i gdy jestem na WIFI w telewizorze strony ładują się okropnie wolno albo nie ładują się wcale. Dodam ,że mam laptopa zaraz koło tv i stronki na wifi śmigają elegancko a na tv jest to straszne. Gdy siedzę na tv podłączonym przez kabel problemu takiego nie mam bo te stronki się w miare ładnie ładują lecz np. gdy wchodzę na cda.pl i ładuję filmik gdzie normalnie na laptopie jest opcja zmiany jakości na 720p to na tv takiej opcji nie ma co dla mnie jest dziwne. No i czasami ma takie dziwne lagi gdzie muszę odświeżać stronę jeszcze raz aby np powiększyć film na full ekran bo ikonka powiększania na pasku się zawiesiła. Powiedzcie mi czy to jest normalne czy może jakiś egzemplarz trefny kupiłem ?
 

Dubek

Member
Bez reklam
Już lepiej podłączyć lapka do TV przez HDMI i tak przeglądać internet. Tak jak mówi kolega wyżej, przeglądanie internetu na TV to straszna męczarnia.
 

onemore

New member
No posiadam najnowszą aktualizacje. No to nie ciekawie z tym netem w tych Smart tv. No a z tym 720p np. na cda na tv to się nie da nic zrobić ? no bo sory ale nie po to kupowałem taki tv ,żeby specjalnie podłączać przez laptopa filmy z neta aby oglądać w lepszej jakości ;/ no bo np na youtube jak włączam jakiś filmik z mega dobrą jakością to mam opcje max 720p do wyboru a to trochę dziwne moim zdaniem ;/
 

lycone

Banned
Nie pamiętam dokładnie, ale u mnie chyba też jest max 720p. Dla mnie to bez różnicy bo TV podpięty jest do PC za pomocą amplitunera. Ogólnie Smart przydaje się moim rodzicom tylko dka jakichś VOD. Jeżeli masz telefon/tablet Samsunga to bardzo sprawnie działa przesyłanie obrazu z ww. na TV. Przeglądasz YouTube na urządzeniu mobilnym i dokładnie taki sam obraz masz na TV. Wiem, że to nie do końca to na co liczyłeś, ale zawsze coś.
 
Do góry