samsung 55f7000 czy 55f8000

slawek.73

New member
Witam jestem nowy lecz czesto tu bywam,korzystam z opini kolegow .Teraz mam problem bo chce kupic
tv led 55 cali multimedia i nie wiem co wybrac ,mialem plazme Philipsa bylo ok ,pozniej toshibe lcd juz gozej pozniej sony lcd sony brawia ok i na koniec 2 lata temu kupilem samsunga ue46?6500 rewelacja ,i teraz tez chce kupic samsunga (szajsunga,tak pisza) ue55f7000 lub ue55f8000 tylko nie wiem czym sie oprocz wygladu roznia roznica zakupu (ok 800pln).Oba mi sie podobaja (kolega ma f7000 i namawia mnie na niego jest ok kalibracja obrazu i bayery tez).Pierwszy moj post prosze o podpowiedz .Dziekuje...
 

tdx

New member
Bez reklam
Matryce mają te same różnica jest w CMR 1000Hz w F8 i 800Hz w F7 oraz Micro dimming ultimate w F8 i microdimming w F7 i lepsze głośniki w F8 no i wygląd :)

Będzie stał czy wisiał i czy jakieś kino domowe masz?
 

slawek.73

New member
Bedzie wisial , i bede go glownie uzywal jako tv mam projektor benq w500 i kino panasonic su-zt1 (mi wystarcza).Chodzi mi o obraz i internet/
 

slawek.73

New member
Wiec roznic w obrazie taki laik jak ja nie odrozni?,,,,a moze poradzisz mi co bys TY na moim miejscu kupil...(aha za ta roznice w kasie chce zmienic tv u mojej corki ma sony 26 cali co bys poradzil?,,,max 32 cale )
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam ja mam odmienne zdanie od kol.tdx .Widzę różnice w obrazie szczególnie właśnie w rozmiarze 55”na korzyść F8000.Czy Ty ją zauważysz ?, tego nie wiem, musisz sam zobaczyć jak nie widzisz różnicy to faktycznie można zostać przy równie dobrym TV F7000.
 

slawek.73

New member
wiec co do samsunga polecasz f7 ...a co do tv dla corki max 1500pln no i jeszcze nie banalny kolor orginal (czesto gra na playstation),wiec chyba chodzi nie o satysfakcje z ogladania na maxa tylko wrazenia wygladu i do gier....,,,,,,,i pierwszy post naprawde polecasz f7...a nie f8000,,,,(nie zalezy mi na glosnikach chodzi o obraz), po Twojej odpowiedzi jutro jade i kupuje...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zależy jaki miałeś telewizor i jakie z nim doświadczenia.
Chodzi o szczegóły czerni i równości . Jeśli miałeś plazmę Pioneera czy Panasonica to leczy Cię model F8000
 

slawek.73

New member
Witam chce podziekowac za podpowiedzi ,kupilem f7000 (tanszy o 800) i jestem max zadowolony obraz zyleta z kablowki upc i sporo bajerow ale pewnie sie znudza jak obsluga gestami ,internet smiga super ...pozdrawiam
 

tedi111

New member
Witam mam ten sam dylemat co ty mam pytanie odnośnie modelu 55f7000 czy nie zacina ci się obraz na szybkich scenach na ułamek sekundy i czy obraz jest płynny bez efektu teatru słyszałem że takie problemy się zdarzają w tym modelu.Byłem zdecydowany na sony w905 ale jak go po testowałem w sklepie i zobaczyłem te nie poprawne kolory tą różową biel to ręce mi opadły za tą kase
 

DEFFC0N

New member
Witam mam ten sam dylemat co ty mam pytanie odnośnie modelu 55f7000 czy nie zacina ci się obraz na szybkich scenach na ułamek sekundy i czy obraz jest płynny bez efektu teatru słyszałem że takie problemy się zdarzają w tym modelu.Byłem zdecydowany na sony w905 ale jak go po testowałem w sklepie i zobaczyłem te nie poprawne kolory tą różową biel to ręce mi opadły za tą kase


Nic na moim modelu takiego czegos nie zauwazylem sceny szybkie nie przycinaja ida normalnie.
 
Do góry