samsung 55f6500 kalibracja

leon FR300KM

New member
dzięki mam jeszcze pytanie jak z matrycami w tym modelu naczytałem się na różnych forach że padają i że cały ten samsung to szajsung
 

tdx

New member
Bez reklam
śledzę wątek o F6500, nawet sam go mam w 46" i nie widzę żeby matryce padały szybciej niż u innych producentów...
 

leon FR300KM

New member
wielkie dzięki przetestuje ustawienia jakie podałeś jak masz coś z nowych ustawień do tego modelu to też chętnie przetestuje z góry dzięki pozdrawiam
 

sebastian81

New member
Witam. Z góry przepraszam ,że piszę w tym dziale ale chyba nie będzie z tym problemu. Posiadam samsunga UE F6500 55 cali. Zauważyłem, że od jakiegoś czasu oglądając serial w aplikacji TVN Player przez internet po około 15 min wyłącza się ekran i pojawia się symbol samsunga, coś jakby wygaszacz ekranu. Nie było nic ruszane w menu i ustawieniach a chcę dodać że telewizor posiadam od 6 miesięcy i nie było żadnych problemów. jedynie przeprowadzane aktualizacje. Czy można w jakiś sposób wyłączyć ten symbol- wygaszacz? Dodaje, że obraz ponownie pojawia się po naciśnięciu dowolnego klawisza na pilocie. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Do góry