Samsung 48" h6400 czy j6200?

endless200

New member
Witam. Który TV polecacie z tych dwóch wymienionych czy matryca 48" a 55" różni się jakościowo w danym modelu?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie widziałem serii J, ale jako posiadacz 48H6400 mogę go polecić. Niby tam coś ludzie plumkają o jakiś zakurzonych matrycach, ale chyba to początkowe modele miały ten problem. Posiadam go już długo i zero problemów. Znajomemu właśnie kończy się gwarancja na ten sam tv i również zero problemów.

Gdybym miał brać teraz tv to raczej wziąłbym 55 cali i z serii H.
 

endless200

New member
Wnęka w ścianie nie pozwala aby był większy jak 50" telewizor głównie bedzie do piłki nożnej i filmów w blue dysku. Różnice w obrazie są zależne od wielkości ekranu?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Na pewno na większym lepiej się ogląda i wątpię by obraz jakościowo był gorszy.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Wnęke się poszerzy jak coś i może Kiki jakąś fajną 55 wyczaruje bo serie H Samsunga raczej już nie dostaniesz w sklepie.
 

endless200

New member
Bardziej chodziło mi o model matrycy czy jest ten sam gdyż jak czytałem testy obydwu telewizorów w internecie to były przeważnie w 55"
 

Metrolog

New member
48" i 55" to matryce samsunga jedynie 50" w H6400 jest produkcji CMO moja rada bierz z internetu 55H6400 za ten pieniądz nic lepszego nie kupisz.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
55" odpada gdyż nie wejdzie mi we wnękę w ścianie. Czyli cmo matryca jest lepsza?

A może zamontujesz TV na wysuwanym wieszaku zamontowanym we wnęce. Są i takie wieszaki które można wysunąć nawet na odległość 40 cm od ściany. W ten sposób ominiesz ograniczenia szerokości wnęki i będziesz miał TV 55" :)
 
Do góry