SAMSUNG 46D8000, 46D7000 - gdzie najtaniej?

Sky_LiNe

New member
Witam,

przymierzam się do zakupu SAMSUNGA 46D8000 (ew. 46D7000). Gdzie mogę znaleźć konkurencyjne ceny tych modeli? Czy w najbliższym czasie zapowiadają się jakieś obniżki cen?
 

marcinbb

New member
Witam,

przymierzam się do zakupu SAMSUNGA 46D8000 (ew. 46D7000). Gdzie mogę znaleźć konkurencyjne ceny tych modeli? Czy w najbliższym czasie zapowiadają się jakieś obniżki cen?

Cholera sam zapomniałem że google zaczyna pobierać opłaty za wyszukiwanie

Już piszę na początek http://www.ceneo.pl/ następnie skąpiec, później allegro. Jeśli już wiemy gdzie jest taniej kupujemy.
A jeśli nadal jest za drogo czekamy do 3 sierpnia z nadzieją że USA zbankrutuje, a złotówka może podskoczy... Wtedy po zakończeniu starych aukcji na allegro i przemieleniu baz danych przez ceneo, mamy szansę że któryś ze sprzedawców przeliczył poprawnie dolara na PLN i cena spadła.

Jeśli to nie pomaga należy odczekać do pojawienia się kolejnych nowości Samsunga w tym czasie ceny ostro pójdą w dół.
 

marcinbb

New member
za granicą taniej, tylko domyślam się, że sprowadzenie może trochę kosztować... A może zbierze się tak jeszcze z 20 osób i kupimy po cenie hurtowej u producenta? Coś by z tego było :)
Za granicą taniej ale paczka przejdzie przez większą ilość sortowni więc częściej może zaliczyć "glebę" :) A co do zakupu hurtowego proponuje odezwać się do jednego z większych marketów AGD/RTV:)

A tak serio proponuje udać się do jednego ze sklepów który w weekend sprzedaje bez Vat`u, ja swojego tak znalazłem
 

vitek

New member
Dobre :D jednak standardowe.. bez polotu :)
Liczyłem bardziej na coś w ten kontekst:
Samsung UN46D8000 46" LED 3D TV: Compare Prices, View Price History and Read Reviews at Nextag
Proszę bardzo:

Samsung UE46D8000 - Compare Prices - PriceRunner UK

Buy ue46d8000 | Compare prices for ue46d8000 - LCD TVs on Kelkoo

wydaje mi się że nie jest taniej niż w Polsce

w USA jest taniej ale do podanej ceny doliczany jest podatek (sales tax), poza tym standard telewizji cyfrowej jest inny, inne napięcie, koszta dostawy, i przesyłka musiałaby przejść przez urząd celny który też swoje weźmie...
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
w USA jest taniej ale do podanej ceny doliczany jest podatek (sales tax), poza tym standard telewizji cyfrowej jest inny, inne napięcie, koszta dostawy, i przesyłka musiałaby przejść przez urząd celny który też swoje weźmie...

[1]
VAT - 23% liczony jest od wartości na granicy polskiego/unijnego obszaru celnego.
A wartość ta składa się z:
- cena nabycia,
- koszty transportu,
- cło.
Opłata graniczna to [cło] + [VAT - liczony jak wyżej] + [ew. SAD].
I tyle płacimy, żeby towar został wydany.
Tak więc wyglądają koszty importu. Plus transformator 110/230 Volt. Ok 75 zł.

[2]
TV cyfrowa nie ma standardu; mylisz z głowicą analogowej TV,

[3]
Wystawienie przez celnika dokumentu SAD (substytut faktóry VAT potrzebnej do zaliczenia w koszty firmy importującej) to dodatkowy koszt ok. 100 zł.

To sie opłacało w 2008 r. kiedy USD kosztował 1,98 zł.
Mój import ONKYO PR-SC885P kosztował mnie 3,5k, gdy dziś (obecny substytut to PR-SC 886) to ok. 9K.
 
Ostatnia edycja:

Bleq

New member
Od 28 lipca w SATURNIE (sprawdziłem tylko najbliższą gazetkę promocyjna dla sklepu w Gdańsku) Samsung UE46D8000 + plus dwie pary okularów 3D oraz możliwość rat 30 x 0 % ma być za 4899 PLN.

Porównując ceny na ceneo muszę przyznać, ze ta kwota jest bardzo atrakcyjna, a jeszcze bardziej te raty 30 x 0% na ten weekend.

Sam szukam czegoś od 46" wzwyż i póki co stanęło na Sharpie 46LE830.
Czy ten Samsung mocno odstaje od Sharpa ?? Przyznam, że jego wygląd zewnętrzny bardzo mi pasuje.

pzdr
 

altus

New member
Od 28 lipca w SATURNIE (sprawdziłem tylko najbliższą gazetkę promocyjna dla sklepu w Gdańsku) Samsung UE46D8000 + plus dwie pary okularów 3D oraz możliwość rat 30 x 0 % ma być za 4899 PLN.

Kup se wpierw normalne okulary. Przecież w tej cenie oferują UE46C8000!
 

Sky_LiNe

New member
No i oto chodziło... Da się na pewno gdzieś te 500 zł (w porównaniu z ceneo) przytrzymać w kieszeni.. Właśnie o tych promocjach bez VAT ostatnio też słyszałem, ale podobno to PIC na wodę.. Więc jak to jest? C8000 czy D8000? I gdzie jeszcze można poszukać... Ewentualnie kto by się jeszcze pisał na zbiorczą inicjatywę? Jakby co pisać na priv, można by podzwonić po większych supermarketach i się z nimi trochę potargować.. Ja jestem z okolic Krakowa.
 

Bleq

New member
Kup se wpierw normalne okulary. Przecież w tej cenie oferują UE46C8000!


Chyba te Twoje nadają się do wymiany. Sprawdź dobrze i nie wprowadzaj zamieszania.




To nie jest bezVacie. MM i S ma weekondowo przewaznie na zmiane promo na 0% raty lub pseudo brak VAT. No, ale nie wazne. Ich cena vs ceneo naprawde gniecie.

Powiedz mi kolego czemu polujesz na ten/te Szajsungi ?? Co Cie przekonalo ?
 
Ostatnia edycja:

Bleq

New member
A ja dalej nic nie wiem. W marketach to nie porównanie, a po necie tysiące postów na wszystkich forach świata i dalej mętlik.

Jeśli gazetka S nie kłamie to może bym się skusił, ale jakoś nie nie mam przekonania po oczytaniu for. Chłopaki często gęsto, ze Sharp i Toshiba lepsze, a mi na dodatek chodzi plazma 50ST30 po łbie.

Ehhh szkoda gadać....
 

marian111

New member
Czekam jak będą dawać 5 par okularów

No i oto chodziło... Da się na pewno gdzieś te 500 zł (w porównaniu z ceneo) przytrzymać w kieszeni.. Właśnie o tych promocjach bez VAT ostatnio też słyszałem, ale podobno to PIC na wodę.. Więc jak to jest? C8000 czy D8000? I gdzie jeszcze można poszukać... Ewentualnie kto by się jeszcze pisał na zbiorczą inicjatywę? Jakby co pisać na priv, można by podzwonić po większych supermarketach i się z nimi trochę potargować.. Ja jestem z okolic Krakowa.


Ja przymierzam się na 46D-8000, nie dlatego, że aluminiowa ramka, ale na te pięć par okularów, mają podobno dać i czekam to nie żywność nie po drożeje! Czy Szajsung?, to może i tak ale liczy się cena do danego modelu i w czasie, jak będzie we wrześniu nowy Soniak to rozważę, jak jeszcze nie kupię S-nga.
 

gosc_niedzie

New member
Hmm, sugerowałem się tą oto stroną:

Oferta specjalna Saturn Polska

gdzie za 4899 zł jest UE40C8000.

ale faktycznie na dole w gazetce jest 4899zł za UE46D8000, więc zwracam honor!

Właśnie.... nie chce się mi wierzyć żeby aż tak zeszli z ceną, przeważnie jak jest u nich WIELKA PROMOCJA to i tak ceny są trochę wyższe od najniższych na CENEO, a ta jest o ponad 1000zł niższa!!! i jeszcze dodatkowo dwie pary okularów??? Jak ktoś kupi to niech da znać, podejrzewam że to może być jakiś zonk i na miejscu w sklepie okaże się że UE46D8000 już nie będzie ale zamiast niego zaproponują taki sam dobry model tylko że zeszłoroczny...... Naprawdę jeżeli to nie okarze się być podpuchą to będę w lekkim szoku :fool:
 

Chris_M

New member
podejrzewam że to może być jakiś zonk i na miejscu w sklepie okaże się że UE46D8000 już nie będzie ale zamiast niego zaproponują taki sam dobry model tylko że zeszłoroczny......
Też jestem o tym przekonany, zwłaszcza że na stronie WWW w promocji jest tylko model UE40C8000 i to w dodatku za tę samą cenę, a modelu UE46D8000 w ogóle tam nie ma.
Nie bez kozery w każdej gazetce jest uwaga małym drukiem, że zastrzegają sobie prawo do błędów.
 

mark54

New member
Chyba te Twoje nadają się do wymiany. Sprawdź dobrze i nie wprowadzaj zamieszania.




To nie jest bezVacie. MM i S ma weekondowo przewaznie na zmiane promo na 0% raty lub pseudo brak VAT. No, ale nie wazne. Ich cena vs ceneo naprawde gniecie.

Powiedz mi kolego czemu polujesz na ten/te Szajsungi ?? Co Cie przekonalo ?

W samej gazetce faktycznie jest UE46D8000 w cenie 4899zl, ale w ofercie specjalnej na Gdansk (na www) jest wersja UE46C8000 wlasnie w tej samej cenie, wiec pewnie gdzies jest blad i to raczej w gazetce, bo niecale 4900zl za UE46D8000 to by byla baaaardzo dobra cena, chyba zbyt dobra jak na Saturna, no chyba ze ceny w gazetce sa cenami netto to by wtedy pasowalo.
 

TomToms

New member
A co się stało w EURO AGD,że modele 55 poszły w górę o 1300 zł w stosunku z przed paru dni?

Niedługo powinno wrócić do starej ceny, w euro często tak robią, że nagle duża podwyżka na parę dni a potem przekreślają, dają starą cenę i niby promocja (tak też robi np. sklep morele, raz się naciąłem...).

W poniedziałek zamówiłem w euro 46D7000 za 5480, teraz kosztuje 5999 ;)
 
Do góry