Samsung 40H6400, nietypowa prośba.

_Grzesiek_

New member
Witam.
Zdecydowałem zakupić rodzicom model 40H6400, jest tylko jeden problem. Moja Mama jest osobą niepełnosprawną, nie weźmie pilota do ręki, może tylko jednym palcem naciskać wybrany przycisk. Pilot powinien posiadać duże przyciski, żeby ich było mało(podstawowe funkcje) oraz tylna część pilota musi być płaska, nie może się bujać podczas używania. Do obecnego Philipsa dokupiłem uniwersalnego pilota z oferty producenta : SRP3004/53 (nie mogę wstawić linka, przepraszam) i sprawdza się znakomicie.
I teraz mam pytanie , czy znajdę do Samsunga podobnego pilota? Czy można dostosować tego pilota do Samsunga? Przeglądałem internet, ale nic nie znalazłem. Bez tego dodatkowego , spełniającego kryteria , nie mogę kupić tego telewizora. Może ktoś pomóc?
 

armmaster

New member
Co do pilota, to w zestawie z telewizorem są dwa:

0_0_productGfx_eeec28a05cfaa0807393d4ac0c9a9056.jpg


Samsung-Smart-Control-1.jpg
 

armmaster

New member
Do obecnego Philipsa dokupiłem uniwersalnego pilota z oferty producenta : SRP3004/53 (nie mogę wstawić linka, przepraszam) i sprawdza się znakomicie.
I teraz mam pytanie , czy znajdę do Samsunga podobnego pilota? Czy można dostosować tego pilota do Samsunga?

Tak, można dostosować tego pilota do Samsunga, o ile nie wyrzuciłeś instrukcji, w której zawarte są kody do zaprogramowania :)
 

_Grzesiek_

New member
armmaster
UPC z kartą CI+, co do drugiego pilota, to brakuje przycisków z cyframi, mute i z tego co widzę, pod spodem raczej nie jest płaski.
A co do tego uniwersalnego pilota co już posiadam , to bardzo dobrze , że zwróciłeś uwagę na kody. Jakoś nie przyszło mi na myśl, że pilot od Philipsa, obsłuży inne marki. Instrukcje mam ze strony Philipsa i jest tam Samsung. Wielkie dzięki, jest nadzieja, że będzie współpracować. Zobaczę w jakiś sklepach , jak znajdę , czy pozwolą mi spróbować.
Dam znać o rezultatach.
 
Do góry