Samsung 40C650 czy Sharp 40LE810E

maxoff

New member
Koledzy pomóżcie z wyborem między tymi 2ma modelami :
Samsung 40C650 czy Sharp 40LE810E.
Sharp niby droższy ale już nie raz przekonałem się na własnej skórze że NIE WSZYSTKO ZŁOTO CO SIĘ ŚWIECI ;-)

Mam upatrzone te 2 modele TV i tylko między nimi chcę wybrać.
Proszę zatem o ni pisanie - a może inny itp. - no chyba że nie bedzie droższy a będzie lepszy :)
TV potrzebny do konsoli, filmów HD no i kablówki (także cyfrowa z kanalami HD).
Zależy mi przede wszystkim na w miarę szybkiej matrycy (na ile to oczywiście możliwe przy matrycach LCD)....
(na MULTIMEDIALNOŚCI mi ni koniecznie zależy - gdyż mam oddzielny PALYER HD do filmów)
 

sewenka

New member
Witaj
Możesz mi cos opowiedziec o twoim samsungu gdyż od jakiegos czasu szukam dla siebie telewizora i prawie się zdecydowalem na sharpa LE46824.
Lecz czystajac coraz wiecej mam miesznae odczucia o zastanawiam się nad samsungiem ? jaki bys model polecił mam do wydania ok. 5600zł
 

maxoff

New member
sawenka - TV mam od kilku dni więc aż tak wiele ci nie powiem. Aczkolwiek kilka zdań na jego temat mogę już powiedzieć...
PLUSY - bardzo dobra ostrość - naprawdę obraz "żyleta", duży kontrast i naprawdę dobre skalowanie obrazu SD, gniazda USB (przez które można odtwarzać filmy i inne media) oraz w miarę szybka matryca (porównanie mam do poprzedniego LG 40LE5300 (LED) którego miałem ze 3mc. temu i była to TOTALNA PORAŻKA !)
MINUSY - słaba czerń (jak to w większości LCD bywa)

Poprzedni telewizor który mialem to była plazma PANASONIC TX-P42S20. Zmieniłem go na tego LCD i w 100% jestem zadowolony ! No jedynie pomijając tą ciut gorszą czerń od tego Panasa...
 
Do góry