Samsung 40B650 czy Sony 40V5500?

zywul

New member
Warunki: 4,7m x 5,3m
Preferowana wielkość matrycy: 42" lub 40"
Jaki sygnał: analogowa kablówka, później cyfra+ lub n
Jaka odległość od ekranu: 4,5 - 3m
Jakie urządzenia do podłączenia: PS3
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy: 50/50
Jakie masz nasłonecznienie pokoju: duże, okno z prawej strony telewizora (na 3/4 długości ściany - około 4m)
Ile osób zasiada przed telewizorem: 1-3
Jaki masz ulubiony program: nauka (discovery itp.), filmy i seriale głównie SD, HD), sport (HD i SD)
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła: zazwyczaj z wyłączonym lub przy bocznej lampce
Jaki masz telewizor: 21" crt
Ma stać czy wisieć: stać (szafka 42cm)
Czy ma być HD Ready czy Full HD: FullHD ze względu na PS3
Czego oczekuję: dobrej jakości SD i HD oraz przy oglądaniu meczy piłkarskich, naturalnych kolorów, świetnej współpracy z PS3, aby gry i filmy wyglądały jak najlepiej :)

Wacham się między tymi dwoma modelami ponieważ czytając o samsungu dowiedziałem się kilku niezachęcających do kupna informacji. Po pierwsze B650 ma "szybę". Obawiam się, że w dzień, gdy będę grał lub oglądał ciemny film będę miał problem z zobaczeniem czegokolwiek. Drugą rzeczą o której czytałem jest inputlag. Jako, że często będę korzystał z PS3 myślę że jest to poważny problem. Nie wiem na czym to dokładnie polega. Słyszałem, że w znacznym stopniu przeszkadza w grach. Na plus dla Samsunga 100Hz, których Sony nie ma.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najmniejsza przekątna to powinna sięgać 42" do takich warunków. Ponieważ zdecydowana większość to SD - liczy się dla Ciebie najbardziej skalowanie obrazu.
Panasonic 42 PY8 /PZ8
JVC 42 R90
Toshiba 42 X 3000

Z Twoich wybrałbym Samsunga .
 
Do góry