Samsung 32eh5000 warto?

Witam mam zamiar kupic tv 32 cale model samsung 32eh5000 za 1350zł.Telewizor ma standardowe odświerzanie 50/60hz ale akurat na tym mi nie zależy ponieważ będe grał na konsoli i zależy mi aby był mały Input lag(fan fps)
Co o tym tv sądzicie?
 
Witam ponownie!
A wie ktoś może jak jest z kątem widzenia tego telewizora bo niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
Ponieważ tv będę oglądał po kątek ok 50 stopni (pionowo) i czy obraz nie będzie po tym kątem np.rozmazany itd.
 
Ostatnia edycja:

maiku

New member
Witam, obraz na 32eh5000, jak i w każdym rozmiarze tego modelu delikatnie mówiąc obraz jest 'tragiczny'. Jeśli chodzi o oglądanie tego tv pod jakimś kątem myślę, że kolorystyka i jakość obrazu na pewno ulegnie zmianie. Pod konsolą (obraz HD), ale na wprost telewizora jest znośnie...
Pozdrawiam
 
Witam, obraz na 32eh5000, jak i w każdym rozmiarze tego modelu delikatnie mówiąc obraz jest 'tragiczny'. Jeśli chodzi o oglądanie tego tv pod jakimś kątem myślę, że kolorystyka i jakość obrazu na pewno ulegnie zmianie. Pod konsolą (obraz HD), ale na wprost telewizora jest znośnie...
Pozdrawiam

Posiadasz może ten telewizor?Bo widziałem wiele tańszych telewizorów od tego i obraz po katem był bardzo dobry.Czy naprawdę z tej serii telewizor jest tragiczny?
Korzystając jeszcze z okazji czy matryca jest matowa?
 
Do góry