Samsung 32 A 551 -full HD

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jutro wjeżdżają do nas nowe modele 32 Full Hd Samsunga 32 a 551.
le-32a552p3r.jpg


Cena ok. 3300 zł
 
Z

zidane1978

Guest
32a551

Witam ja już zamówiłem sobie taki dostane we wtorek lub w środę sam jestem ciekaw jak będzie w salonie mam plazme 42Q91h i jestem zadowolony więc do domu nad morzem zamówiłem ten ale kiki dlaczego taka cena u ciebie ja zamówiłem za 2665 z przesyłką?Jak możesz to napisz pare zdań jakie wrażenia u ciebie pozdrawiam wszystkich.
 

zyzek

New member
SAMSUNG 32 full HD

Zidane1978 jak dostaniesz tę 32 full HD to napisz jak śmiga i czy warto ją kupić. Podaj link do sklepu w którym kupiłeś.

Pytanie do wszystkich:
Czy w rozmiarze 32 jest coś jeszcze warte uwagi w full HD, wiem że ceny bedą wyższe, ale może warto???

ZYZEK
 
Z

zidane1978

Guest
32a551fullhd

Witam zamówiłem go www.marketmedia.pl mają dostępne lepiej zapłacić przelewem bo do pobrania doliczają 1% wartości przesyłki,:eek:k: a tak koszt przesyłki to tylko 25 zł pozdrawiam.
 

Saculris

New member
Witam, tez zamierzam kupic ten TV, nie wiem czy teraz czy poczekac jeszcze, ale rowniez czekam na opinie i mala liste plusow i ewentualnych minusow (mam nadzieje ze ich nie bedzie hehe:), aktualnie posiadam 32S62, PS3 oraz X360 i chodzi to naprawde niezle, teraz chce FullHD i planuje model A557 (od 551 ma dodatkowo tuner cyfrowy), pozdro, jak kupie tez postaram sie cos napisac.

P.S. Jak kogos to zainteresuje to do konsol nie kupujcie LCD 100Hz, osobiscie testowalem i wyglada to zenujaco (S62 gra lepiej), jak ktos chce wiecej info to pisac.
 
Z

zidane1978

Guest
32a551fullhd już jest!!!!!!!!!!!!

No i już jest ale jest mały problem bo obecnie leże w chacie ze złamaną nogą a tv jest na dole dwa piętra niżej i nie ma komu go tu do mnie przytargać mam nadzieje że dzisiaj będzie to możiwe pozdrawiam jeszcze raz wszystkich:-D
p.s.Odezwę sie odrazu jak dobiorę się do niego, kiedy to będzie błagam ja chcę już:???:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zyzek

New member
kiki czy masz na stanie ten model 32 omawiany fll HD. I napisz za ile go oddasz. Jeśli nie problem to napisz czy jest warty zachodu. Może w tej samej cenie lub podobnej +- 20% warto się przymierzyć do innej marki. Słyszałem rózne opinie na temat samsungów i już sam nie wiem co wybrać. W moim przypadku ma to być zakup na parę lat w związku z tym nie chcę eksperymentować i wolę skorzystać z fachowej porady. Parametry według twoich wytycznych:

Jakie masz warunki - jaki duzy pokój ? 3x5 m
jaki sygnał ? Cyfra + za jakiś czas tuner HD
jaka odległość od ekranu ? 2,6 m
jakie urządzenia do podłączenia? tuner sat, dvd
jaka klasa cenowa? 3,2 tyś ale czasem watro dołożyć aby nie żałować
więcej oglądasz w dzień czy w nocy? wieczorami
jakie masz nasłonecznienie pokoju ? do południa lampa
ile osób zasiada przed telewizorem? max 4
Jaki masz ulubiony program? najczęściej filmy i TVN Turbo
Jaki masz obecnie telewizor? Panasonic 25" lampa wiek 11 lat
Ma stać czy wisieć? dowolnie

Pozdrawiam
ZYZEK
 

loniexz

New member
Witam
Ja ostatnio miałem okazję pobawić się nowym dziełem samsunga i powiem że pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, przedewszystkim doskonała czerń jak na lcd. Podłączałem do niego również odtwarzacz dvd Pionnera dv-600av który ma skalowanie filmów dvd do 1080p i naprawde rewelacyjnie to wyglądaw prównaniu np do lg 32lg6000. Moim zdaniem świetny tv za niewielkie pieniądze.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pierwsze wrażenie jak na pierwszy model Samsunga 32 full hd - jakość ok.
Ale szczegóły i pełny test już niedługo!!!
 
Z

zibi4911

Guest
46"

Witam! Mówicie tu o modelu 32 cale.A ja przymierzam sie do tego modelu 46 cali.Kupiłem do swojej knajpki sharpa lc37xd1e [był ciut za mały] potem kupiłem ten sam model ale 42 cale i było juz ok.Ale niestety miałem włamanie i ukradziono mi ten Tv.Teraz rozważam Sony kdl46d3500/Sharp lc46x20e i własnie na horyzoncie nagle się pojawił samsung le46a551 w dość przystępnej cenie.Tylko ciekawi mnie dlaczego nie ma tego modelu w wykazie na stronach samsung pl.Ponieważ do mistrzostw europy jeszcze troche czasu więc chciałbym na spokojnie dokonać wyboru i uzyskać troche informacji o tym modelu samsunga.Z góry dziękuję. Pozdr zibi 4911
 

tdj

New member
Witam
Ktory model Samsunga wybrac do N-ki + komp + troche tv analogowa, le32a551 czy le32m87 a moze cos toshiby?

ps: czy te nowe modele ( le32a551 ) maja tuner analogowy?
 
Ostatnia edycja:

Michalux

New member
Drago napisał:
Chodzi o hybrydowy? W opisie podają że DVB-T i podwójny tuner.:hmm:

No właśnie wie ktoś może tak na pewno czy model A551 posiada DVB-T ??
Bo na stronie Samsunga o tym ani słowa, w odróżnieniu do A557 - ten na stronach niemieckich ma info o DVB-T (na polskiej w ogóle go nie ma).:confused:
 

Ludman

New member
Witam, ja też myślę o Samsungu 46. Przymierzałem się do M87DB a tu nagle A551 jako nowość. Czym one się różnią od siebie i który wybrać. Do Euro 2008 jeszcze ponad miesiąc wiec i trochę czasu na podjęcie decyzji pozostało. Proszę o radę i z góry dziękuję. A może inny model 46 cali ktoś poleci.

Pozdrawiam,
Ludman
 

tdj

New member
Michalux napisał:
No właśnie wie ktoś może tak na pewno czy model A551 posiada DVB-T ??
Bo na stronie Samsunga o tym ani słowa, w odróżnieniu do A557 - ten na stronach niemieckich ma info o DVB-T (na polskiej w ogóle go nie ma).:confused:

nawet jak posiada to w polsce nie bedzie dzialac bo montowane sa tunery mpeg-2 a w polsce jest mpeg-4 czyli nic nie zobaczysz...
 
Do góry