Samsun ue40es6800s problem z internetem

danny123

New member
Witam
Telewizor nie może pobrać adresu IP z sieci bezprzewodowej mam router tp-link tl-wr4043nd i prosi o ręczne ustawienie wszystkich parametrów kombinowałem coś z tym ręcznym ustawienie i nadal nie działa telefon normalnie połącza się z Wi-Fi
 

rafel1809

Member
Mój es7000 też coś ma problem. Ma połączenie z siecią, ale nie wchodzi na aplikacje - błąd. Być może znowu coś samsung testuje
 

rafel1809

Member
Wszystkie. Udaje mi się zalogować, zasięg sieci przez wi-fi i po kablu ok, jednak jak wchodzę na apps, wyskakuje błąd, lub brak połączenia.
 

danny123

New member
Filtrowanie MAC mam wyłączone przez kabel działa wszystko ok ale nie może się połączyć z routerem przez wi-fi ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Pomoże ktoś?
 
Ostatnia edycja:

Marian111a

New member
Tylko stały IP

Witam
Telewizor nie może pobrać adresu IP z sieci bezprzewodowej mam router tp-link tl-wr4043nd i prosi o ręczne ustawienie wszystkich parametrów kombinowałem coś z tym ręcznym ustawienie i nadal nie działa telefon normalnie połącza się z Wi-Fi[/QUOTE
Na bezprzewodowych połączeniach nie ma mowy do utrzymania połączenia, jeśli takie uzyskasz to i nawet fizycznie nic z tego, żadne dane nie przejdą, Testowałem "SIEĆ POLSATU LTE" z ich routerem bo tak sobie życzą i wielka bujda i oszustwo. Musisz mieć stały IP, nie dynamiczny(zmienny),za stały dodatkowa opłata i nie skorzystałem w tych 6 dniach. Nie wiem jak w innych sieciach!
 

Umik

New member
Z moich eksperymentów wynika, że UE40ES6800 ma problem z kanałami wifi w ustawieniach rutera spróbuj zejść poniżej 5-tego kanału.
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
Nazwa sieci oraz hasło bez znaków specjalnych i polskich ogonków? Przybliż router dla testu, może problem z zasięgiem.
Udostępnij wifi z telefonu, laptopa. Sprawdź czy TV się połączy.
Jak masz podłączone pod TV coś na USB odłącz na próbę.
 

danny123

New member
nazwa sieci i hasło bez polskich znaków router stoi od telwizora w odległości około 1m do TV nie mam podłączonego nic na USB
 
Do góry