Samo życie...

Dedo

New member
Dla mnie największy absurd to znaczny wzrost cen żywności w ost tygodniach, niczym nieuzasadniony, biorąc pod uwagę niskie ceny benzyny.

Spadku obrotów też nie było, przecież ludzie nie przestali kupować spożywki.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Prawie jak HK.
Nooo praawie.. ;)

Hong Kong już robi w majty :mrgreen:
WarsawNYC_qqpapeh.jpg
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Że Wawa na górze, ale masz prawo nie wiedzieć :D
Po jednym budynku już na pierwszy rzut oka widać ; )

OooO..
Nie zakumalem.

Warszawka ladnie sie rozbudowywuje.
W zeszlym roku zrobilem wypad do krk, w tym roku miala byc warszawa, hotele zarezerwowane ale wyszlo jak wyszlo.

W warszawie, nie liczac jednego szybkiego wypadu do Bipo to nie bylem od wielu lat (ale wtedy nic nie widzialem) .... Az wiezyc sie nie chce ze tyle na raz buduja. Jak na stolice to mysle ze warto pogratulowac.

Palac kultury jakby ladnie odrestaurowali na bielutenko i oswietlenia rozne zrobili to pewnie tez by mial swoja prezencje. A tak tylko kojazy sie ze "starym systemem".

Ladnie.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Sopot przy Hongkongu czy Singapurze to klęka lekko : )

No sopot ld 13k sie zaczyna za kawalerki 16k to prawie norma. Zreszta nie ma co sie dziwic jak tam nie ma gdzie i co budowac.
Ja sie tylko dziwie co ludzie widza w sopocie. Jest deptak niezbyt ladny, krzywy domek i molo. Jestem tam od jakiegos czasu w miare systematycznie ze wzgledu na zdrowie ale brak tam jakiegokolwiek magnesu.
 

werf

Active member
Bez reklam
Nie wiem Lolo, nie byłem nad naszym morzem z dziesięć lat lub więcej. Za kilka dni mam zamiar przejechać przez nasze wybrzeże i mazury, zobaczymy może mi się spodoba.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem Lolo, nie byłem nad naszym morzem z dziesięć lat lub więcej. Za kilka dni mam zamiar przejechać przez nasze wybrzeże i mazury, zobaczymy może mi się spodoba.


Ustka i Leba. Napewno ci sie spodoba.

Leba to obowiazkowo wycieczka na wydmy (melex do konca, pieszo wyzutnia, statkiem do poczatku).

A ustka, daj jej jeszcze 2 lata na dokonczenie mariny i bedzie to najlepsza miejscowosc nadmorska. Kolobrzegi, sopoty juz sie chowaja, najszersza i najpiekniejsza plaza w ustce.

To jak juz bedziesz nad morzem to zobacz jeszcze szymbark, lub wynajmij sobie domek na wodzie w szarlotcie na jedna noc. Jak masz dzieciaki male to park dinozaurow w lebie.
 

werf

Active member
Bez reklam
Zacznę od Helu i dobije do Świnoujścia jeśli mnie pogoda nie zabije : ) Mielno to na pewno sobie odpuszczę.W Ustcei okolicach byłem właśnie ostatni raz.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ustka teraz sie buduje ostro, buduja cala marine i kilka hoteli wiec moze delikatnie odstraszac.

Ale wycieczke po szymbarku i wypicie zimnego piwka z tamtejszej browarni polecam. Zawsze to cos innego niz szwendanie sie po plazy.
A leba wydmy, no nie mozna nie skozystac.
 
Do góry