Samo życie...

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Pracowałem w służbie zdrowia wiele lat i nadal co dzień mam z nią styczność. Powiem tyle - najlepiej nie chorować, bez znajomości ani rusz. Zwykli śmiertelnicy traktowani są jak mięso.
Oczywiście znajdzie się czasem dr Judym, ale to rzadkość.

"Daleko od noszy,
od noszy najdalej,
najlepiej nie choruj,
omijaj szpitale.
Daleko od noszy,
od noszy najdalej,
nie choruj, omijaj szpitale!"
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nie gniewam się :) Lepiej przeczytaj ten artykuł ScanPress.net Szajka pedofilska przed sądem w Drammen - ScanPress.net Jak spotkam kogokolwiek z tych osób na swojej drodze (choć w to wątpie, czeka ich długa odsiadka) to bėdę lał dopuki wszystkich zębów nie wybiję...

:(:x:evil::evil::evil: Wieszać od razu, najpierw wykastrować bez narkozy , spalić i wyrzucić do morza. Nosi ziemia takich ku..w i śmieci. Bez komentarza. Na mnie też możesz liczyć. Bez litości.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pracowałem w służbie zdrowia wiele lat i nadal co dzień mam z nią styczność. Powiem tyle - najlepiej nie chorować, bez znajomości ani rusz. Zwykli śmiertelnicy traktowani są jak mięso.
Oczywiście znajdzie się czasem dr Judym, ale to rzadkość.

Nic dodać, nic ująć. Dno i kilo mułu. Najgorsze, że jak nie masz kasy to przepadłeś, chore czasy.
Pozazdrościć tylko tym, co się udało trafić na rodzynka z powołania.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kasa z tego co widzę powoli przestaje mieć znaczenie, tzn. prawie każdy daje kopertę, dlatego to już nie jest wyróżnikiem i nie gwarantuje dziś już "dobrej obsługi".
Co do durnych przepisów, to ja to widzę tak; wymyślają je ludzie, jak to nazywam "garniturowcy" z brzuchami, prezesi, eurodupowaci, którzy często nie mieli nawet styczności ze służbą zdrowia albo żyją oderwani od rzeczywistości, bo mają prywatnych lekarzy domowych. Przecież już zdarzali się ministrowie zdrowia nielekarze lub nawet przekierowani z innych resortów - kpina.
Inna sprawa, że skoro jest tyle wakatów w Sejmie i Unii to trzeba przecież czasem pokazać, że się coś robi, więc może wprowadzić jakiś nieprzemyślany przepis, a z nas zrobić króliki doświadczalne. Mało jest dyrektyw, itp. z kosmosu?
Najgłupsze przepisy Unii Europejskiej - Niewiarygodne.pl
Jak byłem kufniszem to zawsze myślałem, że lekarz powinien mieć empatii tonę, ale życie weryfikuje, że jesteśmy tylko materiałem ich pracy :(
Oczywiście do czasu, kiedy komuś z jego najbliższych dzieje się krzywda.
 

eedviking

Banned
tetovaze7.jpg
 
Do góry