Sam ES6800, Sharp LE830, LG LM660s, Toshiba 46WL863???

przemo73

New member
Bez reklam
830 jest fagowcem na Quatronie. Chyba jego następcą jest właśnie 840. Także linia jest utrzymana. Nie wiem tylko czy Sharp będzie produkował 840stke w rozmiarze 52". To chyba najpopularniejsza przekątna.
Pozostaje poczekać, tym bardziej że internetowo i mulyimedialnie jest lepiej niż 830. Albo brać 830 teraz.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

A|X|E|L

Active member
Bez reklam
Najbardziej popularny jest 40'
Znam kilka osób które zakupiło LC-40LE830E ale na tym forum nigdy nie było i ich ten temat nie kręci.
Połowa z nich poprosiła mnie o ustawienia obrazu, a druga połowa ogląda na fabrycznych standardowych. Jedna osoba na dynamicznym :D Poleciłem tej osobie wizytę u okulisty :D
 

Blady009

New member
830 jest fagowcem na Quatronie. Chyba jego następcą jest właśnie 840. Także linia jest utrzymana. Nie wiem tylko czy Sharp będzie produkował 840stke w rozmiarze 52". To chyba najpopularniejsza przekątna.

Tyle że ja chce 46 cali, byłem dzisiaj w EURO i kusiło mnie zeby wziac 52', ale odpuscolem, przewazyły 3 kwestie
-telewizje odbieram z kablowki w ktorej jest tylko kilka kanalow hd reszta to sd
-nie wiem czy po prostu 52 nie jest za duzy, mam teraz 32 i wydaje mi sie ze 52 w moim pokoju 3,5x4,5 nie bedzie zbyt przytłaczajacy
-na 100% Moja mnie zabije:blagam: (mialem kupic 40'), 46' jeszcze jakos jej wcisne ale 52 powie ze zwariowałem
 

Blady009

New member
w pierwszym poscie napisalem ze mam pokoj 4x5 m ale dzisiaj zmnierzylem i okazalo sie ze mniejszy.

Wziąłbym tego philipsa ktory polecił mi kiki jako druga propozycje, ale zalezy mi na skype a ten philips tego nie ma
 

A|X|E|L

Active member
Bez reklam
Nie pisz posta pod postem. Od tego jest funkcja EDYTUJ !

Im ekran większy tym bardziej widać niedoskonałości obrazu.
Tak więc nie będę Ci wciskał 52' skoro chcesz 46'

Szukaj dalej, a znajdziesz.
 

Blady009

New member
KUPIŁEM 52 cale :D. Telewizor jest naprawde wielki, aczkolwiek zaczynam się przyzwyczajać, obraz z kablówki bardzo dobry, mam jednak kilka zastrzeżeń do telewizora:
-po pierwsze w pilocie zacinają się przyciski strzałek, szczególnie strzałka w górę potrafi zawiesic sie w polozeniu wciśnięte, nie wiem czy to reklamowac czy sie wyrobi?
-przy krawędziach bocznych widać dosyć wyraźnie podświetlanie (czy to normalne w tym TV)
-przy przełączaniu kanałów gdy ekran jest czarny widać kilka jaśniejszych chmurek (znowu pytanie czy to normalne czy można to reklamować?)

Mam tez pytanie odnosnie okularow 3D i montowania na scianie
-jakie sa najlepsze okulary do tego TV (czy jest tylko jeden model czy wiecej)
-jak to sie montuje na sciane i czy trzeba do tego jakiegos specjalnego wieszaka czy wystarczy standardowy z marketu?

Dodam jeszcze że obraz ogladam na ustawieniach standardowych faceta
 

Maurício

New member
K
Mam tez pytanie odnosnie okularow 3D i montowania na scianie
-jakie sa najlepsze okulary do tego TV (czy jest tylko jeden model czy wiecej)
-jak to sie montuje na sciane i czy trzeba do tego jakiegos specjalnego wieszaka czy wystarczy standardowy z marketu?

Muszisz kupić model okularów AN-3DG20B i wieszak o rozmiarze 400x400

Gdzie kupiłeś TV i w jakiej cenie?
 

Blady009

New member
Muszisz kupić model okularów AN-3DG20B i wieszak o rozmiarze 400x400

Gdzie kupiłeś TV i w jakiej cenie?

5300zł w EURO RTV AGD w 30 x ratach 0%. Odnośnie tego TV dodam jeszcze że strasznie denerwuje mnie to podświetlenie na bocznych krawędziach (na gornej i dolnej jest mniej widoczne) zastanawiam sie czy kazdy model tak ma czy trafiłem na jakis wadliwy
 
Ostatnia edycja:

A|X|E|L

Active member
Bez reklam
strasznie denerwuje mnie to podświetlenie na bocznych krawędziach ..... zastanawiam sie czy kazdy model tak ma czy trafiłem na jakis wadliwy
Każdy z podświetleniem krawędziowym.

Ja po około pół roku przestałem na to zwracać uwagę.

Zmień
Temp. kolorów: na średnio niska
 
Ostatnia edycja:

ricco1

New member
ja kupilem pare miesięcy temu Sharpa le830 - 60 cali:) normalnie wymiata przy innych. Roznych mam znajomych, ale jak kazdy przyjdzie to mowi że takiego obrazu to jeszcze nie widzial. Wyscigi formuły 1 to normalnie jak na żywo:) Faktem jest, że telewizor mi sie zepsul po 1 miesiacu, tzn matryca padla (pojawil sie niebieski pasek szerokosci 1 mm), ale bez problemu przyjechal serwis i dali drugi nowy telewizor:) teraz chce kupic drugi tv 40 calowy i też cyba wezme takiego sharpa tylko 40 calowego, bo porownuje go z samsungiem ES6800...i coś mnie nie bardzo przekonuje mimo chyba jednak lepszych mozliwosci....ale w TV chodzi chyba glownie o obraz...przynjamniej dla mnie:)
 
Do góry