Salon 30m2, yas 306 vs ysp 1600

sam84

New member
Kłaniam się nisko.
Prośba do Was Panie i Panowie o ocenę sytuacji w jakiej się znalazłem.
Mianowicie szukam jakiegoś soundbara do salonu 30m2, zastanawiam się między dwoma modelami Yamahy:
Yas 306 vs Ysp 1600.
Który z powyższych będzie lepszy? Do filmów, programów i youtuba.
Od razu zaznaczę że nie chcę opcji z subem bo aż takim audiofilem nie jestem a dwa miejsca nie mam aby odpowiednio go umiejscowić, ani na podłodze, szafce ani wisząc.
Prosze o pomoc i z góry dziękuję.
 

mors111

Active member
Bez reklam
bardzo szkoda , że nie chcesz suba , bo masz spore pomieszczenie i te belki tylko poprawia dźwięk z samego TV , ale mocy tym nie poczujesz
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Miałem bardzo wysoki model Yamaha YSP , dobrze że mogłem go oddać.
Zapomnij o takim wynalazku.

Wysłałem Ci wiadomość
 

sam84

New member
bardzo szkoda , że nie chcesz suba , bo masz spore pomieszczenie i te belki tylko poprawia dźwięk z samego TV , ale mocy tym nie poczujesz

Mocy nie potrzebuje aż tak za bardzo ale wyrazistości dźwięku bo tv ktory mam 75" samsunga nie jest aż taki dobry.

Wiem że brak suba jest bolączką ale niestety nie mam gdzie go umieścić dlatego sugeruję się powyższymi modelami i specyfikacjami aby jak najmniej zniwelować brak suba.

Który dla Was jest w miarę ok?
 

sam84

New member
Miałem bardzo wysoki model Yamaha YSP , dobrze że mogłem go oddać.
Zapomnij o takim wynalazku.

Wysłałem Ci wiadomość

Nie dostałem niestety żadnej wiadomości jeszcze od Ciebie to po pierwsze, a po drugie co możesz napisać o wadach tych modeli? Chodzi Ci o to że brak suba od razu dyskwalifikuje soundbar i raczej skłaniasz się ku tradycyjnym podłączeniu 5.1?
 
Ostatnia edycja:
Do góry