salon 25 m2 zestaw 5+1moze cos z harmana?

krzysbiker

New member
witam mam pytanie co polecicie do takiego salonu w tej chwili psiadam tv 64 cali ju700 samsung do tego po boku kolumny 300 polarisy troche juz maja lat i do tego ampituner panasonic staruszek sa he70 ale chcałbym cos zmiec myslałem nad jakims zestawem z harmana co myslicie o tym
HARMAN KARDON HKTS30WQ i do tego jakis ampli w miare ładnie to wyglada tylko niewiem jak to gra jak sobie radzi sub itd moze podpowiecie cos
 

mors111

Active member
Bez reklam
witam mam pytanie co polecicie do takiego salonu w tej chwili psiadam tv 64 cali ju700 samsung do tego po boku kolumny 300 polarisy troche juz maja lat i do tego ampituner panasonic staruszek sa he70 ale chcałbym cos zmiec myslałem nad jakims zestawem z harmana co myslicie o tym
HARMAN KARDON HKTS30WQ i do tego jakis ampli w miare ładnie to wyglada tylko niewiem jak to gra jak sobie radzi sub itd moze podpowiecie cos

do kina to pewnie ten zestaw Harmana będzie OK

Miałem kiedyś w domu Polaris 300 i Technicsa 5.1 ( SA-AX530 ) , model wyższy od tego Panasonica , nieźle łupało w pokoju dość płytkim uderzeniowym basem ( 2x20cm w Polaris 300 nieźle uderzało , ale jakość kolumn kiepska , nie za nisko schodziły ) , dziś mam większy pokój i kolumny z basikiem zaledwie 17cm i jakość basu jak i jego ilość jest niesamowita
 
Do góry