RX-A2020 vs AVR-X4000

screean

New member
Witam,
Czy któryś jest wyraźnie lepszy dla słuchania muzyki w trybie 2.0 i 5.0 (głośniki tannoy revolution dc4t) ?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
najlepiej odsłuchać jeśli jest możliwość. Ogólnie denon jest troszkę lepszy w stereo ale przy tak wysokich modelach może być inaczej. Jeden jak i drugi to już porządne klocki. Jak dużo muzyki to nie lepiej z czasem zakupić wzmacniacz?:)
 

screean

New member
Zależy mi na czymś uniwersalnym, dlatego amplituner kina domowego, no i głśniki mam już pod kino. Wcześniej grały z onkyo tx-nr609.
Kupię jeden z nich, bardziej skłaniam się ku denonowi, ale jeśli yamaha lepiej będzie grała w stereo lub na pięciu głośnikach przy audio to wezmę yamahę.
Na zestaw typowo pod stereo może kiedyś przyjdzie czas, ale to już oddzielnie:)
 

screean

New member
Raczej nie, nie ukrywam że zależy mi też na fajnym wyglądzie sprzętu, musi pasować do reszty (koniecznie kolor srerbny) a pod mój gust na chwilę obecną podchodzi jedynie denon, yamaha, pioneer i onkyo.
Onkyo już nie chcę bo z 609 miałem czasami problemy, pioneera raczej lepszego (w tej cenie) niż x4000 i A2020 nie kupię, marantz nie w moim guście, więc chyba nic lepszego oprócz dwóch wspomnianych nie znajdę.

Między innymi bardziej skłaniam się ku denonowi dlatego, że z czasem miałem zamiar dokupić jako transporter płyt cd i bd DBT-3313UD, teraz jednak zastanawiam się czy nie zrezygnować z tego pomysłu i wykorzystać do tego konsole (nowego xboxa lub ps4) którą i tak na pewno kupię (w takim przypadku o 1 sprzęt mniej)
 

werf

Active member
Bez reklam
Jeśli szukasz fajnego dźwięku wielokanałowego plus funkcjonalność to zdecydowanie Yamaha i jej 7ch Stereo lub 9....Denon w tym układzie zostaje z tyłu

A jeśli strikte stereo plus bajery to zerknij posłuchaj Pioneera jak ktoś pisał tu wcześniej
 

screean

New member
Faktycznie, cena bardzo dobra. Sprzęt zakupie dopiero we wrześniu, mam nadzieje, że znajdzie się jeszcze w takiej cenie.
Pytanie zatem czy to faktycznie wyraźnie lepiej zagra pod audio? tego nie brałem pod uwage bo kojarzyłem ceny w granicach 7k
 

werf

Active member
Bez reklam
We wrześniu to już raczej SC LX x7

Tu już nie ma wyraźnie lepiej ale trochę lepiej
 
Ostatnia edycja:
Do góry