rubicon RT26F/C/S

bartoszer

New member
hej a co sądzicie o rubiconach????? prosze o jakies podpowiedzi bo przymierzam sie do kupna takiego zestawu w 5.0 + amplituner yamaha 361
czy bedzie to dobrze współgrać z ps3???
prosze o opowiedzi! pozdrawiam!
 

Ultro

New member
No mi się podobają (nietypowy wygląd) , dostają całkiem dobre opinie, ale jak chciałem zamówić to sie okazało że dostawa tych modeli w kolorze gruszy będzie dopiero na początku marca a nawet kwietnia. W zasadzie nie mam pojęcia dlaczego się na nie uparłem ale czekam, wypatrując ewentualnie innych okazji :D. A i taka ciekawostka, gdzie podzwonie to mi polecają do tego ampli Pioneera ( niewiem zmowa jakaś czycuś :D),jak byś miał je wcześniej to napisz koniecznie parę słów na ich temat, byłbym zobowiązany.
 

jaro01

New member
Cóż, taki sam problem miałem z zakupem tego zestawu w kolorze czarnym - termin na marzec. Zaproponowano mi jednak Rubicony RP-06 - tylko o 200 zeta droższe od RP-26. W połączeniu z Onkyo 505 grają całkiem przyjemnie:wink: A do tego klasyczny design
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
są dostępne cały czas. Ze względu na cenę były parowane jak dotąd z tańszymi amplitunerami. I zdawały egzamin na 5 +.
Rozumiem że kupujesz zestaw ze względu na cenę ?
Z PS 3 bedą grały normalnie - ale nie wiem czy o to Ci hodziło .
http://www***bicon.com.pl/p/index.php?x=02&y=02_13
 

bartoszer

New member
rubicony rt-26f/c/s

hej kiki właśnie o ten zestaw głośników mi chodzilo. myśle że będzie to dobry wybór jak na razie zestaw 5.0 w kolorze jasna wiśnia ( jak dla mnie ekstra kolorek ) mam go do dostania w dobrej cenie więc jak tylko sie pojawi u mnie w domu + ampli yamahy 361 to od razu zrobie pare fotek i napisze wrażenia z kina domowego i muzyki:)
pozdrawiam
 

Ultro

New member
no nie gadajcie że dacie lepszą cene na te głośniki, bo u mnie 1450 i niechcą się tknąć za bradzo, mi blackninja dawał cene na priv ale chyba się pomylił bo podał za zestaw RP a nie RT :D
 

krych83

New member
Witam
Też zinteresował mnie ten zestaw Rubicona RT-26 (fajny wygląd i cena).
Jeszcze ich nie słuchałem.
Chcę kupić je w kwietniu, a miesiąc później amplituner. W związku z tym jaki amplituner będzie do nich pasował (na zakup będę miał ko 1500zł). Może do tego czasu będą jakieś promocje HK 247 z okazji wypuszczenia nowej serii, a jak nie to może Yamaha 661.
Pytanie do Blackninjy: jaka jest obecnie cena zestawu Rubicona RT-26.

Pokójn 18m2, 90% filmy.
 
Ostatnia edycja:

Ronio

New member
bartoszer napisał:
hej a co sądzicie o rubiconach?????
Mam od ponad roku Rubicony RP16 F/C/S w zestawie z Onkyo 604/ DVD 404. Dźwięk jak dla mnie rewelacja - zwłaszcza jeśli ktoś słucha spokojniejszej muzyki (wyraźny środek - nie tylko wysokie i niskie). Osobiście na odsłuchach dawały dużo lepsze wrażenie niż kolumny Yamahy.
Jedyne czego mi ostatnio brakuje to nieco więcej "kopa" i myślę o dokupieniu subwoofera. Zastanawiam się nas Rubiconem RA 10 (który różni się chyba wyłącznie designem od SUB10). Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z takim zestawem? Czy lepiej kupić innego SUBa?

Pokój 25m2 i ma być to subwoofer również (a może przede wszystkim do muzyki)

Pozdrawiam
Piotr
 
Ostatnia edycja:

Ronio

New member
Kabel do subwoofera

Dzięki za info.
W takim razie wchodzę w RA10.
Proszę jeszcze o info, czy proponowany mi kabel do suba (Profigold PGV 6033 - 3m.) jest w porządku.

Pzdr.
Piotr
 

yarson

New member
A jaki ampli polecacie do tego zestawu w temacie ???
Co by najlepiej grało ?? Oczywiście cena ampli adekwatna do ceny zestawu czyli niska, ale nie koniecznie nówka sztuka :)
 

yarson

New member
hmmm... no znalazałem nawet na allegro za 1,5 zł... czyli cena jest ok jak na ten ampli...

a czegoś tańszego sie nie da ??a AVR 147 cena ostro w dół leci ....
 
Ostatnia edycja:
Do góry