Rubicon RP 16 F MK II

Kris67

New member
Witam.Pomimo podjętych starań nie udało mi się znaleźć żadnych ciekawych informacji na temat kolumn Rubicon RP 16 F/S/C MK 2.
Dodam jeszcze,że chciałbym,żeby zagrały one z Onkyo 505.Dotychczasowy faworyt Jamo s 606 odpadł po odsłuchu,za to całkiem fajnie zagrał Rubicon RP 26.Stawiam jednak na 16-tki,bo zdaniem niektórych potrafią zagrać jeszcze lepiej niż RP 26.Poza tym prezentują się lepiej.
Oczywiście nie ma takiej możliwości,bym zakupił zestaw bez odsłuchu,ale mam na to czas do przełomu roku,a chętnie poznałbym opinię ludzi,którzy mieli (lub mają) do czynienia z w/w konfiguracją.
Cały zestaw:Onkyo 505/405+Rubicon RP 16 F/S/C MK 2 5.0
 

Kris67

New member
No to Rubicony są już w domu.Na razie podpięte (fronty) do starej miniwieży Kenwood RXD-500 grają zaskakująco dobrze.Odpowiada mi ich barwa brzmienia.Teraz tylko ampli...Mogę na niego przeznaczyć 1500-1600 max.,i niekoniecznie musi to być Onkyo.Trochę więcej muzyki niż filmów.Brak ulubionego gatunku muzycznego.Może Yamaha,lub jeszcze coś innego???Proszę doradźcie!!!
icon9.gif
 

pemo

New member
Rubicon RHK-1000F

Cosądzicie o kolumnach Rubicon RHK-1000F GRAJĄ REWELACYJNIE.słyszałem je z Onkyo 604 ale w sklepie .Moze ktos ma je w domu i jak moze nie podzieli sie opinią na ich temat.
 
Do góry