Rubicon nh 20

RafMat

New member
Prosiłbym o wiarygodne i rzetelne opinie, własne doświadczenia z tego typu głośnikami RUBICON NH 20 i całą serią.Mają służyć do kina domowego 50/50 filmy, muzyka,pokój 20m z meblami amplituner Denon AVR 2312.W internecie jest jedna opinia "producenta" jaki to dobry produkt i cena 3 niższa w porównaniu z tą sama klasą kolumnami.w sklepie nie mam jak odsłuchać bo albo nie maja tego modelu albo tańszą serie, a ta mnie nie interesuje. I co o nich sadzicie?
 

RafMat

New member
Z całym szacunkiem ale ten test jest od 2 jak nie od 3 lat w internecie i nic poza tym.internet nie sprawia mi problemu ,ale widzę że zrozumienie mojego pytania już tak;) pozdrawiam

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

qqrydza

New member
A...ha! mistrz ciętej riposty.
:grin:

Osobiście po przeczytaniu tej "recki" wycofałbym się z zamiaru kupna tych kolumn. Jest kilka producentów, którzy oferują lepszy dźwięk(sugerując się tylko opisem) za podobne pieniądze.
Masz gdzie posłuchać różnych kolumn?
Wiem, że same dane tech. to nie wszystko ale mają słabe pasmo przenoszenia czy choćby stosunkowo niską skuteczność.

Odnośnie pytania z pierwszego wpisu... obawiam się, że nikt nie pokusił się o zakup tych kolumn.

Pozdrawiam.
 

RafMat

New member
Obecnie częściej przebywam za granicą i ciężko zgrać mi się z jakimś sklepem w którym mógłbym przetestować kolumny. A jak nie te to jakie ? (mogą być lepsze, tańsze i ładniejsze :) )


Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry