Rozwiązanie umowy z ''n''

trops55

Member
Kilka miesięcy temu rozwiązałem umowę z n. Dziś otrzymałem fakturę na kwotę 1,22 za zestaw antenowy. Może ktoś mi konkretnie powie za co jest ta opłata. Przy zwrocie dekodera chciałem oddać antenę, ale mi jej nie przyjęto powiedziano, że jest ona moją własnością. Więc za co ta opłata ?
 

JackS.

New member
Bez reklam
Kilka miesięcy temu rozwiązałem umowę z n. Dziś otrzymałem fakturę na kwotę 1,22 za zestaw antenowy. Może ktoś mi konkretnie powie za co jest ta opłata. Przy zwrocie dekodera chciałem oddać antenę, ale mi jej nie przyjęto powiedziano, że jest ona moją własnością. Więc za co ta opłata ?
To jest opłata za zakup przez Ciebie anteny i konwertera do niej. Raczej niewysoka. Zgodziłeś się na jej zakup na własność akceptując regulamin n-ki.
 

DZIELNA6

New member
JackS czegoś tu nie rozumie, przecież już raz za nią wszyscy kiedyś zapłaciliśmy przy jej zakupie. Czy nabywając w sklepie np. radio też ponosimy jakieś dodatkowe opłaty za jego zakup.
 

JackS.

New member
Bez reklam
JackS czegoś tu nie rozumie, przecież już raz za nią wszyscy kiedyś zapłaciliśmy przy jej zakupie. Czy nabywając w sklepie np. radio też ponosimy jakieś dodatkowe opłaty za jego zakup.
Przy odbiorze sprzętu płaci się tylko opłaty aktywacyjne. Nie dają one żadnego prawa własności do wypożyczanego sprzętu.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam
trops55 ... czy masz umowę jaką zwierałeś onegdaj z n ?
Jeśli masz to tam powinno być wszystko napisane.
Jeśli nie ......
 
Do góry