Różnice w modelach, ale jakie?

ProSiaczek

New member
Rozmawiałem wczoraj z osobą wydaje mi się, że kompetentną i chyba jednak zrezygnuję z Sony.
Nie ze względu na markę czy jakość obrazu a ze względu na wiatraczki.
Powiedziano mi, że jeżeli kupuję tv na parę lat to napewno za jakieś 2-3 lata wspomniane wiatraczki zaczną głośniej chodzić.
Teraz jeszcze muszę dowiedzieć się czy reszta z wybranych modeli też jest chłodzona przez wiatraczki.
 

czago

Banned
No tak. Jak nie można się do czegoś przyczepić teraz, to chociaż może można za 3 lata.
Wygląda to na lekkie wróżenie z fusów.
 

ernet

Active member
Bez reklam
A moze tak merytorycznie ; LCD Sony maja wiatraczki czy nie ? Ja w swoim, w totalnej ciszy nic nie slysze.
 

kenobi36

New member
ProSiaczek napisał:
Dziękuję Wszystkim za poświęcenie czasu dla mojego posta.

Czago jestem z Wrocławia i właśnie wróciłem z Saturna gdzie oglądałem wymienione modele.

Na wszystkich leciał film Shrek 3.

Oto moja kolejsność:
1 Philips
2 Sony (oglądaem model 46 X3500)
3 JVC
4 Sharp - niestety dla moich oczu miał najgorszy obraz a był to mój faworyt

Czy możesz powiedzieć co cie tak urzekło w Plilipsie? Że wylądował na 1 miejscu?
 

ProSiaczek

New member
Czago wiem, że mój post o wiatrzaczkach wygladał trochę dziwnie.Tak jakbym szukał czegoś w Sony aby tylko zrezygnować z niego.

Wyjaśniam dokładnie powód:

Otóż salon mam połączony razem z kuchnią. Wieczorem jak domownicy idą spać a ja oglądam tv, głos mam ustawiny dość cicho.Więc gdy w lodówce włącza się agregat (lodówka jest zabudowana) to jednak słyszę pracę siedząc wygodnie w fotelu.
Do tego w salonie stoi akwarium - 24h chodzą dwa filtry, jeden wewnętrzy, drugi kubeł zewnętrzny.
Więc wieczorem albo późno w nocy jednak suma sumarum trochę chałasu mam.
Jak jeszcze zaczną szumieć wiatraczki to pozostanie siedzieć tylko w słuchawkach :)

Nie twierdzę, że są to najtańsze wiatraczki, które po jednym roku zaczną szumieć ale jednak chcę wyeliminować kolejnego dostarczyciela chałasu.

W pracy jestem otoczony 4 komputerami w tym jednym przystosowanym do ciągłej pracy.Podobno złożony jest z profesjonalnych części.Specjalnie sprawdziłem jak głośno chodzi i muszę powiedzeć, że jego poziom chałasu nie odbiega od pozostałych.

Myślę, że rozumiesz teraz powód rezygnacji z tego modelu Sony 40X3500

Kenobi36 dwie linijki niżej miałeś napisane: Właściwie to powinienem napisać trzy równorzędne pierwsze miejsca.Wszystkie miały super obraz a różniły się niuansami.
Poprostu moje oczy widziały najlepszy obaz na Philipsie.
Dodam, że były to ustawienia fabryczne ale z czystym sumieniem mogę kupić też JVC jak i Sony (jeżlei chodzi o obraz)

W związku jak wyżej napisałem odpadło Sony do grona modeli dołączyły dwie Toshiby:
42Z3030D i ZF355DG
ale to już w innym dziale muszę iścislić.
 
Do góry