Róznice pomiędzy B530 a B550 ?

merks

New member
Witam!
Czy ktoś się może orientuje czym różnią się modele B530 a B550 . Interesuje mnie zakup 37 cali i nie wiem który wybrać.
Pozdrawiam.
 

ra-vau

New member
hmmm, no mam watpliwosci, czy aby napewno niema innych roznic... widzialem w euro/auchanie oba, i przy tych samych ustawieniach 550 swiecila jasniej od 530. Bawilem sie w menu, ale tego samego na 530 nie uzyskalem. Takze wacham sie nad 53, a 55... choc po ogladnieciu na zywca, zmienilem nastawienie troszke... @real, bardziej mi sie 530 podoba..... hdmi i euro.... wystarcza,... a usb - tym bardziej nie potrzebne jest - tv bedzie pod pc podlaczone. Po ogladnieciu na zywo, mam jedynie opor... bo 53 ewidentnie nie swieci tak samo... :/ ...
Hmm, czy sa juz jakies informacje, nt zachowywania sie obu tv po podlaczeniu PC? Czy mozna uzyskac efekty jak na modelu A551 ... ? A553? :> sa juz jakies testy PL... ? :>
 

merks

New member
tpulaaga napisał:
W 550: Obudowa Crystal TV, 1 HDMI i EURO więcej, USB do jpeg i mp3 i podobno tyle, ten sam pilot

pozdro
Witam!
Mi osobiście zależy właśnie na USB z możliwośćią odtwarzania fotek. Czyli rozumiem że 550 posiada we USB, a 530 nie?
Przeszukałem już różne fora i nigdzie nie jest to jedznoznacznie napisane.
Pozdrawiam.
P.S. Widzę na stronie Samsunga że jest jeszcze model 551 ???
 
Ostatnia edycja:
Do góry