Różnice między 42PV80 i 42PV8

redfoxiczek

New member
Glownie kontrast .... :) jeden 10000 drugi 15000 ja dzis kupilem PV8. Zaraz dowioza niestety troche przeplacilem bo osobka która sponsoruje impreze nie chce kupic w internecie.

Pozdrawiam.
 

igal

New member
Dziś i jutro w Euro RTV AGD YH-42PV8 kosztyje 2800 PLN w ratach 20x0 %. Chyba uzupełnie swoje RTV, ostatnio kupiłem Tuner Cyfry HD, ale zastanawiałem się nad Full HD za jakisz czas. W sumie 140 namiech drogo nie wychodzi.
 

igal

New member
Kupiłem jednak sobie wczoraj. Mam około 3 metry do ekranu i jest perfekt, obraz luks. Jedyny mankament jak dla mnie to dźwięk, będzie trzeba jakieś kino domowe dokupić z czasem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz juz wiadomo o co chodzi.
Plazma PY to inna matryca inna czerń i inny obrys obiektów na ekranie.
2aecb99862df1ecfmed.jpg

z lewej Panasonic 42 PV 8 - ze słabszą czernią
 

Sansei6

Member
Bez reklam
jam35 myślę, że spoko 42 " ja też oglądam z podobnej odległości a czasemi nawet wiel bliżej, ale to jeszcze zależy od sygnału ale ogólnie spoko ;)
 

benjers

New member
Jedną z różnic między 42PV80 i 42PV8 jest brak złącza D-SUB. Czy ktoś próbował podłączyć sygnał z karty graficznej z 42PV8 poprzez HDMI? W sklepie mi powiedziano że kiedyś próbowali podłączyć w ten sposób 42PV7 ale bez rezultatu.

Oczywiście zakładam, że karta graficzna ma gniazdo HDMI lub DVI z przełączką na HDMI.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Do góry