różnica pomiędzy UE40D7000 a UE40C7000

leniu

New member
Witam,
Czy ktoś na szybko może mi wytłumaczyć jakie są różnice pomiędzy serią C i D? Na stronie samsunga nie widzę nic specjalnego ...
i takie pytanko na bonusa... czy seria C jest lepsza od D6500?
dziękuję
 

tdx

New member
Bez reklam
Było już

C i D 7000 to 200Hz TV z matrycami FHD3D >> seria D jest z tego roku seria C z 2010.
D7000 ma lepszą matrycę i jest lepiej wyposażonym TV niż C7000

D6500 jest lepiej wyposażony niż C7000 natomiast ma 100Hz i nie jest full HD3D.
 

leniu

New member
Naczytałem się o tych matrycach z serii D6500 i teraz się tak zastanawiam czy nie lepiej kupić starszego modelu C7000.
Nie do końca rozumiem pojęcie full HD 3D a raczej różnic pomiędzy matrycą bez full HD.
O co chodzi z tym wyposażeniem? Chodzi o to że nie dają w komplecie okularów? czego jeszcze? :)
dziękuję
 

tdx

New member
Bez reklam
Naczytałem się o tych matrycach z serii D6500 i teraz się tak zastanawiam czy nie lepiej kupić starszego modelu C7000.
Nie do końca rozumiem pojęcie full HD 3D a raczej różnic pomiędzy matrycą bez full HD.
O co chodzi z tym wyposażeniem? Chodzi o to że nie dają w komplecie okularów? czego jeszcze? :)
dziękuję

D6500 ma 2x okulary wbudowane wifi, SMART TV, 3usb
C7000 ma Internet@TV, 2x usb, nie ma okularów ani wifi, ma fajnego pilota :)

FulHD3D w trybie 3D w modelu C7000 nie ma obniżenia rozdzielczości
 

Frytejro

New member
Trzeba dodac ze D6500 w trybie 3D "okraja" kazde 3d nie tylko w wersji full HD... druga sprawa ze nie kazdy to jest w stanie golym okiem wychwycic - poki mu sie tego nie pokaze :D

Jedno jest pewne zato : obsluguje dormat 1920x1080 3D - i to sprawdzalem osobiscie - bo wyzszych formatów nie przełknie a 1920 tak.

A i trzeba tez dodac ze 3d w 6500 wciaz jest lepsze niz pasywne 3D. Czyli moze i jakosc pogarsza, ale nie na tyle co pasywne 3d..
 

leniu

New member
... druga sprawa ze nie kazdy to jest w stanie golym okiem wychwycic - poki mu sie tego nie pokaze :D

No właśnie .. .zastanawiam się czy ja wychwycę jakąkolwiek róznice pomiędzy full 3DHD a nie full 3DHD...w sumie jeszcze nie oglądałem niczego na TV w 3D.

W sumie najrozsądniej dla mnie byłoby wziąść C7000 i mieć spokój z 3d, ale tam znowu nie ma tam smart tv... w sumie to chyba musze iść do sklepu żeby zobaczyć jak wygląda smart a jak ten starszy system heh
pozdrawiam
 
Do góry