Roznica miedzy samsung b550 i b551

ska tom

New member
Witam wszystkich

Czytam i czytam fora i nigdzie nie moge znalesc posta na temat roznic miedzy samsungiem b550 i b551.

Szukalem tez na stronie producenta i nic:(

Jesli ktos zna roznie prosze o pomoc.

Jeszcze jedno pytanie... gdzie te wszystkie samsungi sa produkowane/skladane, wczoraj widzialem MADE IN SLOVAKIA na modelu 37" B550.... nie wiem co o tym myslec.

Pozdrawiam
 

jolan

New member
Różnic pewnie jak na lekarstwo. Mogę ci napisać że np różnica między B650 a 651 to taka że ten drugi obsługuje więcej języków. A co myśleć o Made in Slovakia??
To że składane w Słowacji.
 

ska tom

New member
jolan napisał:
Różnic pewnie jak na lekarstwo. Mogę ci napisać że np różnica między B650 a 651 to taka że ten drugi obsługuje więcej języków. A co myśleć o Made in Slovakia??
To że składane w Słowacji.

dzieki za odpowiedz... domyslilem sie ze skladany na slowacji, ale czy mozna liczyc na jakos lcd skladanego w tym kraju...?

czy mam rozumiec ze roznice miedzy b550 a b551 beda takie same co miedzy 650 a 651?

Czy jest miedzy nimi jakas diametralna roznica np. opcja pip, port usb, odswiezanie itd?
 

zibiraze

New member
Róznice

Telewizory serii B 550-551-552-553 to są te same modele zapakowane w inne obudowy tak samo z B 650-651-652-653, różnice w opisie na stronie Samsunga wynikają z braku kompetencji osób je robiących.
A co do miejsca produkcji - to 'Europejskie' telewizory sama są składane
na Słowacji i Węgrzech.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ska tom

New member
wielkie dzieki za odpowiedz. dziwi mnie tylko roznica w cenach pomiedzy modelami 550 i 551... ale to raczej roznia pomiedzy sklepami a nie modelami ma wplyw na cene

pozdrawiam
 

Marcinelli

New member
B554

zibiraze napisał:
Telewizory serii B 550-551-552-553 to są te same modele zapakowane w inne obudowy tak samo z B 650-651-652-653, różnice w opisie na stronie Samsunga wynikają z braku kompetencji osób je robiących.
A co z B554?
Dzisiaj sprzedawca w Euro RTV przekonywał mnie że B554 ma jakieś zmiany w firmware - nie zawiesza się, co _podobno_ się zdarza B551 i B550. Wiecie coś może na ten temat? Zwłaszacza chodzi o to czy rzeczywiście B551 i B550 potrafi "zwisnąć"?
Pozdrawiam
 

adas1

New member
Marcinelli napisał:
A co z B554?
Dzisiaj sprzedawca w Euro RTV przekonywał mnie że B554 ma jakieś zmiany w firmware - nie zawiesza się, co _podobno_ się zdarza B551 i B550. Wiecie coś może na ten temat? Zwłaszacza chodzi o to czy rzeczywiście B551 i B550 potrafi "zwisnąć"?
Pozdrawiam

mam b550 od 3 miesięcy hula non stop i ani razu się jeszcze nie zawiesił
 

manipulator

New member
Marcinelli napisał:
A co z B554?
Dzisiaj sprzedawca w Euro RTV przekonywał mnie że B554 ma jakieś zmiany w firmware - nie zawiesza się, co _podobno_ się zdarza B551 i B550.

Sprzedawcy w euro rtv to w 99% ciecie - z szacunkiem dla tego 1% - a 554 na stronie samsunga ma dokładnie ten sam firmware (2007.0) co 551/550 - także opisane powyżej cechy różnic między konkretnymi numerkami na końcu serii dotyczą właśnie obudowy - a różnice w cenie to marketing i marża sklepów ...
 
Do góry