Różnica między MU7002 a MU8002

orzechszek

New member
Witam,

Zastanawiam się nad zakupem któregoś z Samsungów UE55MU7002 a UE55MU8002. Mam więc pytanie, czy są jakieś znaczne różnice pomiędzy nimi? Z tego co udało mi się wygrzebać to oczywiście design, UHD Dimming ( MU8002 posiada Supreme UHD Dimming ). Coś jeszcze wpływającego na jakość obrazu? Czy obydwa posiadają błyszczącą matrycę? W związku z czym czy jest sens dopłacać 1000zł do MU8002?
 

orzechszek

New member
A co byś polecił? Raczej jestem zdecydowany na któryś z nich. W tej klasie cenowej nie wiem czy coś sensownego znajdę z Sony, a ich smart średnio działa w porównaniu z Samsungiem.
 

orzechszek

New member
Jak najmniej :). Tak pewnie koło 5500zł W tym momencie sugerowałem się ceną 55MU7002, można go znaleźć poniżej 5000zł. Jednak jeśli byłby bardzo duży przeskok pomiędzy tymi modelami to zastanowiłbym się nad MU8002, ale z tego co znalazłem chyba jednak nie ma sensu brać droższego. KS8000 też mnie kusił ale ciężko znaleźć nowy model. Trochę też się obawiam tych odchodzących ramek, a w MU póki co o takich kwestiach nie słychać. Mam więc mały dylemat.
 
Do góry