Różnica między MA RX centre, a Silver centre

Killarmy

New member
Doberek,

jakiś czas temu wymieniłem fronty na MA Silver 8, przyszła kolej na wymianę głośnika centralnego tak aby zgrał się z frontami. I tu pojawia się pytanie do Was, jak sądzicie czy będzie istotna różnica, w dźwięku, w kinie między centralnym z poprzedniej serii rx, a obecnej silver? Szukam używki i o ile rxy się pojawiają tak nowszej serii jeszcze nie widziałem, a różnica między używką rx, a nowym silver jest dosyć spora. Tym bardziej, że rozglądam się jeszcze za wzmacniaczem z main in.

Oczywiście najlepiej byłoby odsłuchać je i porównać al niestety w okolicy żaden salon nie ma już na stanie rxów.
 

ranczo

New member
Bez reklam
Mam serię RX i niema się do czego przyczepić.
Centralny przenosi głównie dialogi, a to ograniczony zakres przenoszenia więc do kina wystarczy, tym bardziej że mam złożoną maskownicę bo biały kolor membrany przeszkadza w oglądaniu filmów. Z centralny i tyłami bym nie szalał bo to tylko głośniki do efektów.
Fronty powinny być jak najlepsze do słuchania muzyki.
Jak masz kasiorkę to kupujesz z jednej (droższej) serii dla efektu wizualnego, ale to już zależy od gustu :)
 

werf

Active member
Bez reklam
Spokojnie możesz kupić starą serie,idę o zakład że nikt nie usłyszy różnicy w konfiguracji wielokanałowej
Nawet wizualnie ciężko coś wyłapać
 
Do góry