Różnica F86/M87

Don1989

New member
Witam, jak można łatwo zauważyć jestem tu nowy. Jednakże temat wyboru telewizora nie jest mi obcy... jestem na kupnie telewizora już od 3 tyg. Wiele czytałem w internecie... najpierw czy wybrać LCD czy Plazmę. Potem gdy już zdecydowałem się na LCD, przyszedł czas na wybór konkretnego modelu. I tu już nie było łatwo... ale w końcu zdecydowałem się na dwa modele... mianowicie:
Samsung LE40M87 BD
Samsung LE40F86 BD
Lecz różnica między tymi telewizorami, to znaczy między M87 (tańszym) a F86 (droższym) wynosi 1 tys. zł. I teraz moje właściwe pytanie czy warto dokładać ten tysiąc złotych tylko dla lepszego kontrastu? (Czytałem specyfikacje obu telewizorów i może mi coś umknęło, lecz różnica między tymi telewizorami jest tylko właśnie w kontraście... M87 ma 15 000:1 a F86 25 000:1). Wiem że to jest różnica aż 10 000 ale czy warto za to płacić ten tysiąc? Czy różnica między nimi jest aż tak widoczna? Bardzo proszę o pomoc gdyż już sam nie wiem co robić. Wydać już taką kasę jest trochę szkoda... Dziękuje z góry i pozdrawiam.
 

Don1989

New member
Fakt, trochę mało informacji podałem. Telewizor ma mi służyć głównie do telewizji... z początku zwykła kablówka ale zamierzam w najbliższym czasie zmienić na telewizje n. Oczywiście kino domowe wraz z dobrym odtwarzaczem DVD też będzie podłączone. A jeśli chodzi o konsole to raczej w najbliższym czasie nie zamierzam kupować. Więc jeśli mówisz że ten telewizor jest o wiele lepszy od poprzednika to chyba wydam te 1 000 zł więcej...
 
Do góry