Rozbita plasma e6500

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szkoda tv, ale mam nadzieje ze dzieciak nie ucierpial. Wlasnie na taki wypadek dokupilem kiedys ubezpieczenie do plazmy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To sprawdz dokladnie, co to za ubezpieczenie. Moje w szczegolnosci dotyczy takich wypadkow.
Ja bym poszukal jakiegos magika, zrobil rozeznanie w takich serwisach i ocenil oplacalnosc.
 

tysma

New member
mam ubezpieczenie sprzętu ale chyba tylko od kradzieży i przepięcia , no chyba jest 6000 w plecy
Nie wiem gdzie wykupiłeś ubezpieczenie, ale z tego co wiem w euro/mm/saturn ubezpieczenie uwzględniające przepięcia i kradzieże obejmuje też takie wypadki jak Twój. Pracuje w jednej z sieci i osoby z takim ubezpieczeniem są traktowane priorytetowo, bo też jest to najdroższy wariant. I przynajmniej w mojej sieci dba się o to, aby ubezpieczyciel wywiązywał się z nich.
Doczytaj warunki i odpowiednio zgłoś. Mówiąc co się stało, że dziecko rozbiło.
 
Ostatnia edycja:

tysma

New member
Aha.
A widać na ekranie jakieś uszkodzenia w postaci przekłamać kolorów złego wyświetlania. Czy po prostu pająk jest.
Jak to drugie to może zbita tylko szyba, a matryca cała. Ale pewnie i tak ta szyba jest jakoś zespolona z matrycą, że jej wymiana wiąże się z wymianą panelu pdp.
 
Ostatnia edycja:

ali69

New member
No pecha chłopie masz :( A możesz się pochwalić jak to się stało? Telewizor stał na szafce, wisiał ? I czym to uczynił dzieciak?.
 

rafr1

New member
od dwóch miesięcy mamy yorka, rzucił niewielką plastikowa kością która odbiła się od paneli i w telewizor , gdybym tego nie widział to bym nie uwierzył że max 8 cm kawałek plastiku rozbił matryce, cóż takie życie . Dzisiaj zawiozłem do serwisu, na wtorek ma być z powrotem , aż mnie zaskoczyli swoim tempem naprawy. Swoją drogą w kineskop rzucałem cegłówka i nie mogłem rozbić a tu coś takiego.
 
Do góry