Roth Oli C30 vs Indiana Line Nota 740

samfisher74

New member
Witam , szukam głośnika centralnego do mojego zestawu ,MA bx center jest dla mnie trochę za drogi ( ostatecznie wchodzi w rachubę ) ale wynalazłem jeszcze takie głośniki jak w temacie , czy macie jakies doświadczenia z nimi , czy opłaca się zainwestować 200 zł mniej i kupic którys z tych dwóch modeli zamiast bx center
 

Henry

Active member
Bez reklam
Idź w głośnik z serii ;)
Ja bym poczekał trochę, dozbierał brakującą kasę,
będziesz miał spójną scenę w KD
 

Henry

Active member
Bez reklam
Mowa cały czas oczywiście o BX Centre? :)
Będzie ok, im większy tym lepiej, oczywiście bez przesady, a ten jest odpowiedni ;)
Raz, że to głośnik z jednej serii, dwa, że będziesz miał dobry wyraźny dźwięk przy oglądaniu, a kolejna sprawa, to jak kiedyś dokupisz pozostałe kolumny i kupisz np. BX podłogówki na fronty, to będziesz miał fajny spójny zestawik
 

samfisher74

New member
Mowa cały czas oczywiście o BX Centre? :)
Będzie ok, im większy tym lepiej, oczywiście bez przesady, a ten jest odpowiedni ;)
Raz, że to głośnik z jednej serii, dwa, że będziesz miał dobry wyraźny dźwięk przy oglądaniu, a kolejna sprawa, to jak kiedyś dokupisz pozostałe kolumny i kupisz np. BX podłogówki na fronty, to będziesz miał fajny spójny zestawik
Tak ,mowa o bx Centre. W takim razie ,zbieram kasiore i nie zawracam sobie głowy innym centralnym
 
Do góry