Roth Oli 30

DarkMag

New member
Zdałem sobie jednak sprawę, że mój zestaw Maudio hcs 9920 MK II jest dość tandetny i padły plany na zakup jakiegoś 5.0 do 1500zł + ewentualne "parę stówek" ale nie za wiele.
Pan w sklepie polecił mi Oli 30 po rabacie jakieś 1550zł.
Czy to dobra cena?
I przede wszystkim czy to dobre kolumny?

Pokój: 20m^2
Muzyka tak na prawdę każda.
Lubię bardzo głośno słuchać muzyki i mam dylemat czy te małe głośniczki dadzą sobie jakoś radę.
 

don111

Banned
z kolumnami jest tak że im mniejsze/słabsze za te same pieniądze tym lepszej jakości mają brzmienie
Roth to na pewno jedne z najlepszych małych podłogówek w tej cenie, głośno zapewne też potrafią zagrać tylko nie dla każdego to oznacza to samo natężenie dźwięku
jak chcesz potężne brzmienie i równie dobre to na pewno tak grają 40-stki, inna kwestia to czym to zamierzasz zasilić, bo jak jakimś tanim amplitunerem do kina to zapomnij
 

DarkMag

New member
Ampli to ONKYO tx-sr506.
Dopiero co kupiłem ten zestaw ale jakość dźwięku przy muzyce troszkę mnie razi. Mam Techicsa SA-EH500 segment i jakością dźwięku powala to kino na kolana.
Chciałbym coś co zagra mniej więcej taką samą jakością i troszkę głośniej, bo po ciężkim dniu lubię odciąć się od wszystkiego i poniszczyć trochę uszy ; ]
 

don111

Banned
kolumny to jedno, wzmacniacz to drugie, jak podepniesz do tego Onkyo to kolumny nie pokażą w pełni to co potrafią (zarówno moc jak i jakość) tylko zagrają na pół gwizdka
 

DarkMag

New member
Dobrze rozumiem, że ten ampli to kicha?
W takim razie czy jest sens kupowania innych kolumn i suba pod ten ampli? Czy to po prostu nie zagra i zostawić tak jak jest?
Amplitunera nie mam zamiaru zmieniać ( jak na razie ).
 
Do góry