Roth Oli 3 do Onkyo tx-sr607 ??

leon245

New member
Czy te kolumny: ww.allegro.pl/item858558605_kolumny_stereo_roth_audio_oli_3_oli3_2_szt_gw.html

będą dobre do Onkyo 607.


Kino 30 % muzyka 70 % głównie techno, trance.
Pokój mały ok 12m2.


Pozdrawiam.
 

stach334

New member
słuchałem ich przy okazji wizyty w rms.pl, w stosunku do konkurencji spod marki Koda czy Jamo Oli3 mają duża soczystego ładnego basu (jak na te śmiesznie małe pieniądze za podłogówki). Nic nie huczy przy tym. do kina domowego też się nadadzą z tytułu mocnego dołu.

jeśli lubisz techno,trance lub rock, to za tą kasę kolumny mają niesamowite pie.....cie.

i mają jedną wielką zaletę, Roth nie oszczędza na materiałach, to młoda firma i musi dbać o markę stąd nie bawi się w fuszerkę. Widzę to po moich Oli4.
 

etemmu

New member
słuchałem ich przy okazji wizyty w rms.pl, w stosunku do konkurencji spod marki Koda czy Jamo Oli3 mają duża soczystego ładnego basu (jak na te śmiesznie małe pieniądze za podłogówki). Nic nie huczy przy tym. do kina domowego też się nadadzą z tytułu mocnego dołu.

jeśli lubisz techno,trance lub rock, to za tą kasę kolumny mają niesamowite pie.....cie.

i mają jedną wielką zaletę, Roth nie oszczędza na materiałach, to młoda firma i musi dbać o markę stąd nie bawi się w fuszerkę. Widzę to po moich Oli4.

Stachu, napisz prosze cos wiecej o tych Oli4 - z jakim wzmakiem uzywasz? jak radza sobie w stereo ? Zestaw 5. jest w calkiem dobrej cenie 4000 o ile faktycznie brzmia dobrze...
 

stach334

New member
Posłuchałem sobie w salonie z marantzem 5003i Harmanem HK3390. Osobiście używam Oli 4 z denonem PMA-510AE i świetnie się sprawują, grają dynamicznie, mają świetną stereofonię i co dla mnie osobiście bardzo ważne - przestrzenną i jednocześnie wyraźną scenę muzyczną. Jak na muzykę inną niż popularną mają trochę przy dużo basu, ale nie kosztem innych częstotliwości na szczęście.

ale ta fajna sprawa, bo dynamiczna i głęboka podstawa basowa powinna Ci przypasować, bo to jest moim zdaniem b ważne przy kinie domowym. a co ważne, gra tak, że nie psuje odbioru przy stereo.

jak za kolumny poniżej 2 kafli to naprawdę, trudno się przyczepić do czegokolwiek, a na dodatek wyglądają lepiej niż wszystkie inne w tej cenie.

zajrzałem też na stronę what hi fi i co się okazało, zestaw 5.1 od Roth pobił między innymi KEF'a! największa wada wg recenzenta to rozmiary Oli 5.1
Roth Audio OLi 1 5.1 Style speaker package review - from the experts at whathifi.com

ps chyba zostałem pierwszym w Polsce fanem Roth Audio :p
 
Do góry