Roth Oli 10

jaco.37

Member
Bez reklam
Mam już Oli 20.
Cytuję:
Rafko Rafał Koc,zwany dalej Gwarantem udziela 24-miesięcznej gwarancji na elektroniczne produkty oraz 60-miesięcznej gwarancji na kolumny firmy Roth Audio.Gwarancja obejmuje wady lub uszkodzenia powstałe z winy producenta,ujawnione w okresie gwarancji.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Mam już Oli 20.
Cytuję:
Rafko Rafał Koc,zwany dalej Gwarantem udziela 24-miesięcznej gwarancji na elektroniczne produkty oraz 60-miesięcznej gwarancji na kolumny firmy Roth Audio.Gwarancja obejmuje wady lub uszkodzenia powstałe z winy producenta,ujawnione w okresie gwarancji.

To jest trochę sprytne, bo właśnie z tego wynika że na elektronikę dają 2 lata a na kolumny 5 lat. Więc praktycznie co się może zepsuć w samej kolumnie? Odejść okleina, puścić klej między podstawą a kolumną? Takie rzeczy w tej klasie kolumn chyba należą do rzadkości, a przeważnie może się skopać coś z elektroniką, spalenie głośników itp. Zresztą wiesz jak to jest, jak cos się stanie mechanicznego to zawsze mogą powiedzieć że kolumna stała przy grzejniku, albo że coś się wylało, czyściłeś nie tym preparatem co potrzeba. Ja bym wolał żeby ta gwarancja była odwrotnie:)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja to rozumiem tak że na całe kolumny dają 5 lat. 2 lata to dają na produkty elektroniczne ze swojej oferty typu MC4, DBT-003 itp....
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ja to rozumiem tak że na całe kolumny dają 5 lat. 2 lata to dają na produkty elektroniczne ze swojej oferty typu MC4, DBT-003 itp....

A ja zrozumiałem to tak że na same pudła dają 5 lat, a już na elektronikę w kolumnie 2 lata:) Ale mogłem źle to zinterpretować. Trzeba by się dokładnie dowiedzieć u dystrybutora czy w serwisie.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
To by była lipa jakby tak było jak piszesz. Trzeba to sprawdzić. Już nie pamiętam czy ja zarejestrowałem kolumny bo jak nie to i tak mam 2 lata.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
To by była lipa jakby tak było jak piszesz. Trzeba to sprawdzić. Już nie pamiętam czy ja zarejestrowałem kolumny bo jak nie to i tak mam 2 lata.

No nie gadaj? Ja też nie rejestrowałem, ale nigdzie chyba nie było napisane że trzeba rejestrować? Powiem Ci że ja nie widzę na stronie Rafko miejsca gdzie można zarejestrować sprzęt?
 
Ostatnia edycja:

jaco.37

Member
Bez reklam
Dla mnie sprawa jest jasna.
 

Attachments

  • DSC_0108.jpg
    DSC_0108.jpg
    78 KB · Wyś: 66

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wg mnie jest jak pisze Paweł, 2 lata na elektronike firmy Roth (typu radio odtwarzacz, wzmacniacz, amplituner, itp) oraz 5 lat na wszelkie kolumny firmy Roth.
 

outcold

Member
A ja zrozumiałem to tak że na same pudła dają 5 lat, a już na elektronikę w kolumnie 2 lata:) Ale mogłem źle to zinterpretować. Trzeba by się dokładnie dowiedzieć u dystrybutora czy w serwisie.

Kilka miesięcy temu pisałem do Rafko dokładnie w tej sprawie i wygląda to tak, że jeśli w karcie gwarancyjnej jest 60 mies to nic nie trzeba rejestrować, szukałem ale nie mam już tego maila. Było tam wspomniane, że chodzi o starszy asortyment gdzie gwarancja była krótsza.
 
Do góry