roth kh20 do domku + onkyo sr-608 + qq5000?

pawfazi

New member
Witajcie,

Mam okazję kupić od znajomengo ostatnią nową sztukę roth kh20 za kwotę poniżej 800 zł.
Mam zestaw onkyo sr608 + kolumny quadral quintas 5000. salon ma ok 20m2, ale salon nie ma drzwi, za to ma otwarte przejścia do innych pomieszczeń. To jest domek.

Oglądam głównie filmy na dvd lub on-line 80%, muzyka 20%.

Czy warto kupić ten subwoofer za takie pieniądze czy polecacie jednak coś innego?

Dzięki.
P.
 

outcold

Member
Słyszałes może tego suba, bo własnie jedzie do mnie z UK do kompletu Oli, wiem że nie jest to klasa Rela a w necie znalazłem tylko testy KH2 i 20 z audiostereo???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety nie słyszałem. Z opinij, które czytałem wynika że jest warty swojej ceny. Myślę że będziesz zadowolony. Jak dojdzie to daj znać.
 

pawfazi

New member
Słyszałes może tego suba, bo własnie jedzie do mnie z UK do kompletu Oli, wiem że nie jest to klasa Rela a w necie znalazłem tylko testy KH2 i 20 z audiostereo???

Ktoś pomoże jak podłączyć?

W subwooferze mam dwa wejścia:
1) LFE INPUT
2) LINE INPUT
Do którego podłączyć moje ONKYO SR608?

W amplitunerze też mam dwa wyjścia:
1) SUBWOOFER PRE OUT
2) SUBWOOFER PRE OUT

Nie wiem czy kupić kabel 1xRCA/2xRCA czy 1xRCA/1xRCA czy też 2xRCA/2xRCA czy może inny?

Drugie pytanie czy ten głośnik może być cały czas włączony na auto?


Z góry dzięki
P.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Te 2 wyjścia w Onkyo umozliwiają Ci podłączenie dwóch subwooferów. Czyli normalnie mając jeden sub podłączasz kablem RCA-RCA pod wejście LFE w subie. Sub może być w trybie stand by, jak wykryje dochodzący sygnał sam się załącza. Ja osobiście suba wyłączam, bo szkoda mi pradu, coś tam zawsze bierze.
 
Do góry