Rocky - The Undisputed Collection

Dudziek

New member
Chłopaki co sądzicie o tym wydawnictwie? Zawiera ono 6 płyt BD z z wszystkimi filmami serii oraz jeden krążek z materiałami dodatkowymi. Rocky oraz Rocky Balboa nie mają polskich napisów. Żaden z filmów nie ma polskiego lektora.
Z tego co się zorientowałem, to nie zostało żadne wydana żadna wersja która nadrobiłaby te braki (jeżeli się mylę, to poprawcie mnie). Nowsza "Heavyweight Collection" z 2014 roku posiada pierwszy film w wersji remastered, jednak czytałem że nie poprawione zostało zbyt wiele.

Wymieniona przeze mnie w tytule wersja jest w tej chwili do kupienia na serwisie aukcyjnym w całkiem dobrej cenie. Sądzicie, że warto? Nie warto raczej przepłacać za tą z 2014 roku dla jednego nieudolnie zremasterowanego filmu? Czy ktoś się spotkał z wymienionymi wydawnictwami?
Dodam, że jestem dużym fanem Rocky'ego :)
 

collider

New member
Bez reklam
Ja mam ta wersje. 3, 5 godziny special features. Filmy ogladalem a dodatkow nie :). Dzwiek w formacie DTS HD Master 5.1. Ja kupilem i jestem zadowolony.
Jedynie trwalosc okladki mnie zawiodla. Mowie o tej zewnetrznej w ktora sie wsuwa ksiazeczke z plytami. Po kilku wyjeciach rozkleila sie na dolnej zakladce.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ladnie mi calkiem dobra cena, prawie 500zl (za tyle znalazlem na aukcji), ale faktycznie taki okaz przydalby sie do kolekcji.
Ile Collider dales?
 

collider

New member
Bez reklam
Box dostalem na poprzednia gwiazdke od zony. Z tego co sie dowiedzialem kosztowal czterdziesci kilka euro.
Uprzedzajac ewentualne pytania jest to oczywiscie wydanie bluray, ksiazeczka z plytami jest biala z nadrukiem wizerunku Rockiego. Zewnatrzna okladka jest w tonacji blekitnej rowniez z obrazkiem Rockiego w szortach z flagi amerykanskiej i pasem mistrza.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To moze sie skusze, zawsze mi brakowalo Rockiego do kolekcji, ale wlasnie w takim boxie, zeby nie powiedziec kolekcjonerskim.
Wrzućcie jakiegos linka do tego wydania.
 

collider

New member
Bez reklam
Nie wiedziałem, że można na forum wrzucać linki do serwisów aukcyjnych :p

To za 125zł już kupiłem (okazała się to być jedna sztuka). Tutaj masz odrobinę drożej, ale za to z darmową przesyłką do paczkomatu:
Rocky Balboa [7 Blu-ray] Saga 1-6 /Komplet/ SKLEP (4173293473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A tutaj jest opis tego wydawnictwa:
Rocky: The Undisputed Collection Blu-ray: Rocky, Rocky II, Rocky III, Rocky IV, Rocky V, Rocky Balboa

Mam dokladnie ta z pierwszego linku.
 

Dudziek

New member
Antologia jest już u mnie (a to ciekawostka, została nadana w sobotę 500km stąd a dzisiaj rano już przyjechała :) nie poznaję Poczty Polskiej!). Wrzuciłem na szybko wszystkie płyty i faktycznie napisy są tylko w częsciach 2-5. Część pierwsza i ostatnia nie mają menu (!) jest tylko "pop up menu" (tak to się nazywa na pilocie mojego bd playera). Dodatki są w Rocky Balboa (w HD; naprawdę dużo, wycięte sceny, komentarz Stalowego, alternatywne zakończenie itp.) i na płycie dodatkowej (tutaj już niestety w SD i także bez tłumaczenia).
Jakość obrazu w częściach 1-5 na tym samym mniej więcej poziomie (wyraźnie lepiej od DVD ale często widać ziarno). Za to Rocky Balboa żyleta ;)
Tyle z szybkiego przejrzenia zawartości. Muszę sobie jakiś wolny weekend zorganizować żeby teraz to wszystko obejrzeć ;)
 
Do góry