Rezygnacja z opcji PREMIU CANAL+

Meon

New member
Witam,
sprawa wygląda tak, że mam wykupiony pakiet podstawowy+, oraz premium canal+. Moje pytanie brzmi, czy mozna w jakiś sposób zrezygnować z usługi premium canal+(aby jedynie pakiet podstawowy został?)
Cyfra została zamówiona dopiero dzisiaj, przez 4 miesiące pakiet ten jest w gratisie, później przez 9 miesięcy 14zł, przez kolejne 4 - chyba 35zł.
Pakiet podstawowy jest przez pierwsze 9 miesięcy w cenie 21zł, przez kolejne 4 w cenie 42zł.
Pozdrawiam.
 

zpoe

New member
jeżeli opcję dodatkową masz gratis przez 4 miesiące to na koniec 3go miesiąca wysyłasz list polecony (najlepiej za potwierdzeniem odbioru) z rezygnacją (liczy się data wpływu do C+) najlepiej tak żeby dotarł przed rozpoczęciem 4go miesiąca...
 

SIM-SAT

Banned
Meon napisał:
Witam,
sprawa wygląda tak, że mam wykupiony pakiet podstawowy+, oraz premium canal+. Moje pytanie brzmi, czy mozna w jakiś sposób zrezygnować z usługi premium canal+(aby jedynie pakiet podstawowy został?)
Cyfra została zamówiona dopiero dzisiaj, przez 4 miesiące pakiet ten jest w gratisie, później przez 9 miesięcy 14zł, przez kolejne 4 - chyba 35zł.
Pakiet podstawowy jest przez pierwsze 9 miesięcy w cenie 21zł, przez kolejne 4 w cenie 42zł.
Pozdrawiam.
Nie pakiet jest gratis, tylko opcja Canal+...
Pakiet Podstawowy+ przez 9 miesięcy 21,45, kolejne 4= 42,90. W każdej chwili możesz zrezygnować z opcji (Canal+, HBO, 5*HD, itp.), dzwoniąc na infolinię lub osobiście w najbliższym Centrum Cyfra+ (wykaz dostępny na stronie Cyfry).

Pytanie brzmi: po co rezygnować z czegoś co jest gratis :confused:


Promocja na pakiet zostaje, niezależnie od odłączenia opcji Canal+ (nie dotyczy promocji z telewizorem!!).
 
Ostatnia edycja:
Do góry