Rewolucja kablowa czyli 300 MB + TV z C+ za 70 zł

marianowic

New member
U mnie na wiosce (5 tys. mieszkańców) właśnie przyszła Netia z propozycją podpięcia światłowodu i transferu 100 Mbit-ów dowload / 50 Mbit-ów upload z opłatą 1zl przez pierwsze 6 miesięcy a przez kolejne 18 miesięcy 59.90zl.

Muszę przyznać, ze jestem pozytywnie zaskoczony tym ze Netia weszła z taka oferta do małych miasteczek.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

bluray

Banned
@bluray
Nie wiem jak się odnosić do Twych pytań bo kluczową informacja jest to, że ta oferta NETII jest dostępna WYŁĄCZNIE w blokach, w których przed dniem 5.09.2011 występowały obie kablówki: Aster i UPC. Jest świadczona nie na kablach "miedziowych" dawnej TPSA lecz na koncentrykach.

Obie, czy jedna z nich ?
Sytuacja taka, że była ASTER cyfrowy na koncentrykach.
Ale UPC nie było.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
U mnie na wiosce (5 tys. mieszkańców) właśnie przyszła Netia z propozycją podpięcia światłowodu i transferu 100 Mbit-ów dowload / 50 Mbit-ów upload z opłatą 1zl przez pierwsze 6 miesięcy a przez kolejne 18 miesięcy 59.90zl.

Muszę przyznać, ze jestem pozytywnie zaskoczony tym ze Netia weszła z taka oferta do małych miasteczek.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tez jestem zdziwiony tym co napisałeś...
 

Vex

Member
Bez reklam
Wszystko fajnie tylko ta 300 ma upload 10 Mbps. Zdecydowanie wolę 250 Mbps/20 Mbps od UPC, nawet za większą kwotę. Proporcja 30/1 powoduje, że ta 300 jest niestety mocno teoretyczną prędkością.
 

bluray

Banned
" rozdzielczość 1280x720, dźwięk 2.0, brak napisów, opóźnienie 30 sek., słaba płynność obrazu "
Mimo tego to b. ciekawa oferta dla "Kowalskich" blokersów.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
" rozdzielczość 1280x720, dźwięk 2.0, brak napisów, opóźnienie 30 sek., słaba płynność obrazu "
Mimo tego to b. ciekawa oferta dla "Kowalskich" blokersów.

Po co powielać takie brednie skoro parametry techniczne są ogólnie dostępne? Dekodery Netii automatycznie przechodzą w tryb 720 jeśli TV jest jedynie HD ready a nie full. W menu można jednak ręcznie wybrać 1080i. Brak napisów to fakt, który zostanie rozwiązany do końca roku. Co do braku 5.1 to ustosunkuję się w środę po podłączeniu u siebie.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
masloww nie wiem dla jakiej konkurencyjnej kablówki pracujesz ale
za powielanie informacji nie dotyczącej usługi HFC lecz LLU i jej parametrów sprzed paru lat możesz mieć spore problemy...
 
Do góry