Reuters: sprzedaż smartfonów Galaxy S6 - na dobry początek to ponad 6 milionów w ciągu 20 dni.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Reuters: sprzedaż smartfonów Galaxy S6 - na dobry początek to ponad 6 milionów w ciągu 20 dni.
Według analityków rynku, sprzedaż Samsunga GS6 i GS6Edge na dobry początek osiągnęła wartość 6 milionów telefonów i to sprzedanych pod koniec kwietnia.
W niecały miesiąc po oficjalnej premierze sprzedaż GS6 i GS6 Edge wypadła lepiej w ciągu pierwszych 20 dni, niż sprzedaż w 2014 roku modelu GS5.
Samsung-Galaxy-S6-and-S6-edge-img_assist-400x267.jpg

Głównym problemem jest to, że Samsung ma nie wystarczającą ilość matryc do modelu GS6. Wiemy, że Samsung Display nie może nastarczyć wyświetlaczy elastycznych mimo, że podobno rozpoczął już produkcję w fabryce Gen 6, czyli wcześniej niż planowano.
Oczekuje się Samsung sprzeda GS6 w ilości ponad 50 milionów sztuk do końca roku.
To będzie lepszy wynik niż sprzedaż 45 milionów sztuk w tym samym okresie modelu S4.
czyli telefonu Samsunga który osiągnął najlepszy wynik w historii.
oled-info
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem jak się sprawują w praktyce i pomimo że ja nie mam zacięcia do topowych smartfonów to z wyglądu bardzo mi się podoba S6 edge :) wygląda naprawdę nieźle i trzeba to uczciwie przyznać.
 

bluray

Banned
Koleś pokazał mi dookólną fotkę.
OPAD SZCZENY !!!
CAŁKOWITY.
Z aparatem musimy obejść np. auto dookoła.
Powstaje fotka interaktywna i oglądamy auto z każdej strony.
A jeszcze lepiej jakąś laskę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To jest najistotniejsze pytanie jeśli chodzi o smartfony i dlaczego nie dają możliwości wymiany baterii tylko poprzez serwis ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To nie jest dobra cena, nie na nasze warunki, ale słuchawka pierwszoligowa, szkoda, że wypatroszona z ficzerów które ma poprzednik (S5), ale jak komuś to nie potrzebne, to jak dla mnie nr.1 na rynku.
 

bluray

Banned
Funkcja niebotyczna: VIRTUAL PHFOTO ...
Na SAMSUNG GALAXY S6 ...
Czy ktoś to widział i podał na TV via MIRACAST ?

Wychodzi, że nikt tego nie zaznał. To absolutna nowość w technologii 3D.

Wysyłamy "twór" by Samsung na dowolny TV i
sterujemy palem wyświetlaniem dookólnego [3D] obrazu na naszym domowym telewizorze.

PO PROSTU SZOK !!!
Zalecam 65" TV
 
Ostatnia edycja:

feels3

New member
Funkcja niebotyczna: VIRTUAL PHFOTO ...
Na SAMSUNG GALAXY S6 ...
Czy ktoś to widział i podał na TV via MIRACAST ?

Wychodzi, że nikt tego nie zaznał. To absolutna nowość w technologii 3D.

Wysyłamy "twór" by Samsung na dowolny TV i
sterujemy palem wyświetlaniem dookólnego [3D] obrazu na naszym domowym telewizorze.

PO PROSTU SZOK !!!
Zalecam 65" TV

A czym sie tu zachwycac? To tylko nagrany film przesuwany do przodu/do tylu za pomoca ruchow smartfona (zamiast przyciskami)
 
Do góry