Resident Evil 6

premek111

Active member
Bez reklam
To prawda , kamera jest kiepska.Ja grę juz zamówiłem , także czekam.Spodziewałem się troche więcej od tej produkcji.Niestety to już nie survival horror a survival-action-shooter.
 

Singularity

New member
imo 6 jest całkiem dobra ale jej nie kupię w ciągu najbliższego roku bo kupiłem abo ps+ i mam masę gier do ogrania (oczywiście nie wszystkie, które dali ale już te co mnie interesują zajma mnie na przynajmniej 3 miesiące :p)
 

harywi

New member
Nie chcac daleko od tematu odbiegac, mnie o ciary przyprawial Doom 3 ehh.
Co do RE jestem jego wielkim fanem (SH rownierz) lecz po pograniu paru minut w 6 czesc cos tu nie gra, wiem ze niby wirus ewoluuje lecz strzelajace Zombie ???? Troche przesadzili, co myslicie o tym?
 

premek111

Active member
Bez reklam
W RE6 jest kawałek muzyki F.Chopina , Etiuda Rewolucyjna
Fragment recenzji , 2m50s
Video Review - Resident Evil 6 - GameSpot.com

A recenzje :
Eurogamer - 6/10
Destructoid - 3/10
GamerZines - 75/100
Polygon - 4/10
GIGA - 80/100
CVG - 8/10
G4TV - 2.5/5
Gametrailers - 8.8
Joystiq - 2.5/5
Gamespot - 4.5/10
Gram.pl - 8.8/10
PlayFront.de - 9.5/10
God Is A Geek - 9/10
Digital Spy - 4/5
OPM - 7/10
Shopto - ‘Good’
GameInformer - 8.75/10
Strategy Informer - 8.5/10
IGN -7.9/10
OXM - 8/10
Bloody Disgusting - 9/10
Play Magazine - 80/100
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Gram i bardzo mi się podoba ;) Gra jest bardzo dobra lecz nie jest to stary RESIDENT EVIL .W sumie począwszy od czwartej odsłony to z serii pozostała jedynie nazwa ;). Uważam że jest to lepsza gra od czwartej i piątej odsłony .
 

mastek81

New member
po tylu innych tytułach i filmach już ciężko człowieka zaskoczyć :D

a klimat trzeba samemu sobie zrobić, my z kumplem przejdziemy co-opa 6 tak samo jak zrobiliśmy z 5 częścią. Tj. od 18:00 - 7:00 w jakiś weekend się usiądzie na rzutniku + ps3 (do tego dobry alkohol + palenie) i więcej mi nie trzeba.

Ogólnie RE6 - dla mnie must have, nawet dla samego sentymentu do gry.
 

dawid3k

New member
Wybacz, ale widać, że chyba nie jesteś z pokolenia PSX,PS2 itp.
RE, to nie battlefield itp. gdzie trzeba mieć dobrego cela aby nie zginąć, a granie na PC myszką, to porażka totalna i zabiera to magiczne COŚ czego doświadcza się grając na padzie. Oczywiście bez urazy, ale skomentować musiałem... :)

RE6 mnie miło zaskoczył pod każdym względem, kampania Leona po prostu wymiata, ciekawy klimacik, w końcu zdala od jakiejś dziwnej afryki choć w RE5 tłukłem dla funu dość długo :D

Grałem w demo, ale poczekam na wersje na PC, bo nie lubie tego typu gier na ps3, celowanie padem do mnie nie przemawia.
 

geralt123

New member
Przyjemna platynka, gra zdecydowanie na raz. Zasadniczą wadą re6 jest tragiczne połączenie w kooperacji - ze znajomym łączyliśmy się średnio po godzinie prób i lawinie zapek, co jakiś czas wyrzucało drugiego gracza. Ale może to już naprawili, od premiery trochę czasu minęło.
 
Do góry