Resident Evil 6

Carbon_

New member
Bez reklam
Dobra, wiadomość o wypuszczeniu teasera zwabiła mnie na forum. Podoba mi się powrót zombie i miasta na wzór Raccoon. Mniemam chodzenie i strzelanie zostanie w końcu uskutecznione. Czekam!

izfizFmsCc0UQ.gif


iWc7NGxvRJxFN.gif


Resident Szósty Trailer
 

pa3

New member
Bez reklam
Mi tam seria RE nigdy nie podeszła, zawsze byłem zauroczony klimatem Cichego Wzgórza i nie chodzi mi tu o bezpośrednie porównanie, bo mimo iż są survival-horrorami to przedstawiają jednak inny rodzaj rozgrywki.

P.S. Natomiast problem z SH to gra w nocy - pamiętam jak za dzieciaka bałem się szarpać w ten tytuł (wiem, wiem wstyd :p). Może teraz z kolekcją HD zagram jak należy w późnych godzinach nocnych
 

Rudeford

New member
Trailer świetny! Mają mnie.
Na mnie kiedyś bardziej działało BUUU niż gesty klimat i dlatego wolałem RE. Obecnie niestety jedyne co wywołuje u mnie strach to dźwięk detektora ruchu z Obcego. Ostatnie AvP tak mnie wymęczyło, że cieszyłem się na wieść o ciągłej obsuwie Colonial Marines. Tak to jest jak ogląda się Aliens będąc(w 7 klasie podstawówki) szczylem z niekontrolowaną wyobraźnią.

Szkoda, że nigdy nie wyszła taka wersja RE4.
Resident Evil 4 Beta Version - YouTube
 

Carbon_

New member
Bez reklam
dobrze, że nie wyszła, statyczna kamera mało kogo dzisiaj. natomiast to co zaprezentowała w swoim czasie czwórka pozwoliło wskoczyć jej do grona najbardziej docenionych gier ever. chyba, że jakiś spin-off.
 

Rudeford

New member
Jesteś w błędzie. Sądząc po sprzedaży odgrzewanych kotletów w HD, to nowa wersja RE 4 Beta w HD zarobiłaby więcej niż nie jedna z założenia topowa produkcja. Fani jedynych prawdziwych Residentów chcą przecież powrotu do korzeni.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
nigdy nie będzie powrotu do statycznej kamery, ślamazarnych zombie i problematycznego celowania. jestem o tym przekonany. nie w czasach gdzie problemem staje się brak jednoczesnego poruszania i strzelania.
 

pa3

New member
Bez reklam
@Masta
A już myślałem że jestem sam ;) O ile ostatni Dead Space nie wywołał u mnie jakiś większych strat w psychice (grałem na rzutniku, czyli prawie w całkowitej ciemności), to jednak SH raczej sobie odpuszczę, hehe.

@Rudeford
No ja pamiętam swoją przygodę z drugą częścią SH: ten cholerny piramidogłowy,... czy przechadzka po więzieniu - a idź pan w ..., nie kupuję Silent Hill HD Collection, pierniczę taka zabawę ;-) Heh pamiętam jak po parogodzinnym seansie kładłem się spać z otwartymi ślepiami i z tą potężną dawką niepewności "czy wyjdzie coś z szafy, czy nie" - to były czasy :fool:
 

debeef

New member
Bez reklam
mam wielkie nadzieje zwiazane z tą częścią, trailer wygląda interesująco. Do klasyki RE na pewno nie wrócimy, rynek się zmienił, wymagania się zmieniły, co najwyżej w klasyki na psp można pograć by przypomnieć tamte czasy.
 
Do góry