Resetowanie kanałów w 37XV365d

tomaszekb24

New member
Witam

Zauwazyłem nastepujący problem...jak wyłącze telewizor z włączonym pendrive i potem urzadzenie usb wyciagne z gniazda... resetuja mi sie kanały tv. Po właczeniu telewizora wyswietla mi brak kanałów... o co chodzi.... to wada czy ten model tak ma... Jak wyciagne pendrive przy wlaczonym tv to jest wszystko ok. Prosze o porade.
 

zepod

New member
Mam ten sam telewizor i ten sam problem, ale nie znam rozwiązania przyłączam się do prośby o jakąś rade
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przekaże tą uwagę do fabryki Toshiby w poniedziałek.
Zobaczymy jaka będzie odpowiedź ?
 

mazi

New member
Potwierdzam ten sam problem także na ZV635. Zaprogramowane kanały zostały skasowane, a po włączeniu tv pojawił się komunikat aby poprzez menu zaprogramować kanały.
 

idzi5

New member
Również zauważyłem w modelu 42XV635DG. Na liście programów nic nie było, czarny ekran ale o dziwo tam gdzie był 1 program TVP to działała telegazeta (sygnał z kablówki).
 

idzi5

New member
Coś wiadomo w tym temacie.
Bo już 3 razy musiałem programować TV - dzieci nie zawsze pamietają jak wyciągnąc pena :(

Generalnie to wygląda na błąd oprogramowania, ale w związku z tym, że Toshiba nie udostepnia chyba firmwaru na swoich stronach to co trzeba będzie wzywać serwis?
 

piotrflo

New member
A u mnie nic sie nie dzieje. 42XV635DG soft 2.1.70.0; batch: PTA0014863 . Wlasnie sprawdzilem kasowanie sie kanalow. Pen drive wsadzony, TV wylaczony bez wychodzenia z USB i pen drive usuniety po wylaczeniu TV - kanaly sa po wlaczeniu. Wyciagniety w trakcie - kanaly sa. Wylaczony na USB podlaczonym - kanaly sa. Nie wiem jak jeszcze moge sprawdzic. Z wsadzonym ciagle i przy wylaczeniu nie wyszedlem z USB i ponownie wlaczylem i usb podpiete - kanaly tez sa.

Jakies inne opcje?
 
Ostatnia edycja:
Do góry