REL T5 stan idealny, na gwarancji

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
REL T5 stan idealny, na gwarancji. Kupiony w RMS Białystok 11-03-2015.
Cena 1290

IMG_0200.jpg
[/url]image uploading[/IMG]

IMG_0202.jpg
[/url]free screen capture software[/IMG]
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Kurna ja mam coś ostatnio pecha na te okazję (prześladują mnie). Kolejna super okazja do rozbudowy Kina.

Dyzio czemu akurat dziś, dałbyś odpocząć mojemu portfelowi :)

Na spokojnie muszę pomyśleć tego suba (bo wprawdzie marzy mi się Velodyne 12).

Tylko jedno małe techniczne pytanko, czy ten sub daje sobie rade na pomieszczeniu około 25m^2 czy może być za mały?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
nie możesz się dogadać z koleżką powyżej ?? Wpłać mu zaliczkę, poproś żeby ci przetrzymał jak chcesz i kupuj...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie będę nic nikomu blokował, znajdzie kupca niech goni :) Ja muszę pomyśleć, przespać się z tym (i z żoną) :)
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Czy byłby on lepszym wyborem od JBL ES150P? gdzie mamy membrane 25 cm i sam głosnik wazy prawie 18 kg, tutaj mamy tylko 12... ktoś doradzi?
 
Rel T5 doskonale nadaje się do systemów stereo jako uzupełnienie basu w KD też dobrze się sprawuje. Lolo one używane chodziły od 1650zł i mało ich jest na rynku. Zdecydowanie jest lepszy od JBL a waga nic nie mówi liczy się konstrukcja suba membrana 20cm i układ zamknięty. Gdybym nie miał suba to bez wachania bym go kupił.
Sam kiedyś szukałem jego.
http://audio.com.pl/testy/kino-domowe/subwoofery/2284-rel-t-5
Dogadać się i zaliczkę daj bo jest okazja.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Czy byłby on lepszym wyborem od JBL ES150P? gdzie mamy membrane 25 cm i sam głosnik wazy prawie 18 kg, tutaj mamy tylko 12... ktoś doradzi?

Leje z tych mitów o wielkości membrany, po pierwsze to nadal tylko JBL, Rel T5 jest świetny do muzyki, zdecydowanie.
Wracając do wielkości membrany to kolumny Elac, nie wszystkie a dużo ich modeli powinny nie grać w ogóle.

Bierz w ciemno jak potrzebujesz suba do muzyki bo jest rewelacyjny w tej cenie.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Koledzy spokojnie, mam takie dwa. Jeden już sprzedany więc jeżeli ktoś chętny zapraszam na priva. Ja przechodzę wyłącznie na stereo :)
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Właśnie dotarł do mnie "potworek". Wogóle go nie widać w pokoju, schowany za frontami (tak jak instrukcja mówi)... ale swoją grą potwierdza renomę firmy REL.
Narazie podpięty pod LFE i już czuje różnice w stosunku do mojego JBL ES150P... teraz go troszkę potestuje z ustawieniami, podpięciem kablem producenta "high level".... dzięki Dyzio za transakcje
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tez sie napalalem na niego ale jakos po przemysleniach nie widzi mi sie sub z glosnikiem zwroconym ku dolowi...

Gratulacje :) obys byl zadowolony.
 
Tez sie napalalem na niego ale jakos po przemysleniach nie widzi mi sie sub z glosnikiem zwroconym ku dolowi...

Gratulacje :) obys byl zadowolony.
On się idealnie nadaje w róg pokoju i do stereo, właśnie obudowa zamknięta i głośnik ku dołowi daje te możliwości, niekiedy można się spotkać z płytą granitową która jest pod nim, ponoć bass jest wtedy bardziej wyrazisty...ile w tym prawdy to nie wiem ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
On się idealnie nadaje w róg pokoju i do stereo, właśnie obudowa zamknięta i głośnik ku dołowi daje te możliwości, niekiedy można się spotkać z płytą granitową która jest pod nim, ponoć bass jest wtedy bardziej wyrazisty...ile w tym prawdy to nie wiem ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Płyta granitowa od znajomego kamieniarza została zamówiona dzisiaj jak tylko dostałem suba :)... Muszę tylko podjechać i wybrać kolor...

SebaK będziesz zadowolony,szczególnie w stereo

Narazie w stereo nie próbowałem - odpaliłem 5.1 i już widzę różnicę. Do testów muszę poczekać aż rodzinka opuści mieszkanko na czas testów...
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Koniecznie podłącz go kablem z zestawu,samo lfe nie ma sensu


Jutro podłączam pod fronty w amplitunerze zgodnie z instrukcja... mam takie pytanie: jak będą miał wzmacniacz jako końcówkę mocy w kinie i wzmacniacz w stereo - wtedy gdzie podłączam kabel z zestawu - do wzmacniacza czy do amplitunera?
 

werf

Active member
Bez reklam
Jutro podłączam pod fronty w amplitunerze zgodnie z instrukcja... mam takie pytanie: jak będą miał wzmacniacz jako końcówkę mocy w kinie i wzmacniacz w stereo - wtedy gdzie podłączam kabel z zestawu - do wzmacniacza czy do amplitunera?

Jak nie jest to Pioneer i nie wyłącza mu terminali przy podłączeniu końcówki to gdzie ci wygodniej
 
Do góry