Rel T5 czy Velodyne Impact 12

Ruxpin

New member
Sprawdź Paradigm Seismic 110.
Bardzo mały - wręcz maleńki SUB (przy 17 m.kw. to chyba ma znaczenie), ale potężna moc i wyjątkowe osiągi.
Mam takie dwa i 40-to metrowym "ciężkim" akustycznie salonem bujają z niezłym rozmachem...
 

achim69

Member
Stać mnie na suba pokroju z tych co wymieniłem,a paradigm to ponad 6 tys.
Może zapytam inaczej.Rel T5 ma wejście niskopoziomowe i wysokopoziomowe ,czyli osobna regulacja do muzy ,osobna do kina i jest to konstrukcja zamknięta.Czy w związku z tym T5 lepiej sprawdzi się w muzie,a Velodyne ma konstrukcję otwartą to lepiej sprawdzi się w kinie?
Może ktoś miał okazję posłuchać obydwu ?
 
Ostatnia edycja:

Ruxpin

New member
Ja akurat tych konkretnych nie słuchałem, ale do muzy koniecznie konstrukcja zamknięta.

Cenę mylisz, patrząc na oficjalne. Targuj się!

Realnie za Seismica nowego (niemacanego) 4,5.
 

Ruxpin

New member
Wydaje mi się, że źle rozumujesz odnośnie wejścia wysoko/nisko prądowego. To nie jest tak, że do muzy jest inne a do kd inne. Będziesz korzystał zawsze z jednego - tego które wybierzesz i polecam nisko (o ile masz wyjście SUB z urządzenia sterującego). Wysoko używa się wówczas kiedy nie ma dedykowanego wyjścia SUB.
 

achim69

Member
Mi się wydaje że dobrze rozumuję jeśli chodzi o Rel-a.Nawet w instrukcji Rel-a jest napisane żeby wykorzystać obydwa podłączenia równocześnie.Ponadto regulacje w Relu również są osobno dla podłączenia wysokiego i niskiego poziomu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry