Rekordowa seria TV Hitachi

tusset

Newsmann początkujący.
001_001.jpg


Dzisiaj rano Hitachi zaprezentowało aż 11 nowych telewizorów Wooo, dzieląc je na trzy różne serie - XP05, HP05 i H05.
Modele z pierwszej serii mają wbudowane aż 320GB pamięci (iVDR), DLNA oraz XCodeHD, a High Performance Single Chip HD Transcoder/koder/dekoder od ViXS. Modele o rozdzielczości 42, 46 i 50” wyposażone są w panel PDP z Full HD, natomiast mniejsze modele, o przekątnej ekranu 32 i 37'' mają zainstalowane panele LCD IPS α.
Seria HP05 jest dostępna z pamięcią wewnętrzną 250GB iVDR, DLNA i chipsetem XCodeHD. Model 42'' ma wbudowany panel PDP o rozdzielczości 1024×768, natomiast mniejszy 32'', panel IPS α LCD osiągający rodzielczośc 1366 x 768.
Modele z ostatniej serii dostępne są w rozmiarach 19, 22, 26 i 32'', mają wbudowany panel IPS α LCD i są kompatybilne z DLNA, jednak nie posiadają pamięci HDD iVDR.

źródło: akihabaranews.com
 

admat

Member
To jedna z najlepszych firm. Oryginał Japan. Mało ich pozostało. Może kiedyś wróci do Polski. Mam taką nadzieję.

Pozdrawiam,
 

raito

New member
Takie pytanie do Ciebie kiki - czy aktualnie masz w ofercie jakies modele hitachi ? chodzi mi glownie o jakies nowe pdp. a jesli nie czy planowana jest moze znow ich sprzedarz w polsce ? Czy tez moze tylko sporowadzenie z zagranicy ? Ogolnie w europie sa sprzedawane ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pytałem szefa Hitachi na Polskę .
Przekazał że nie planują sprzedaży w Polsce ani plazm , ani LCD.
Szkoda .
Oczywiście sam zawsze możesz sprowadzić
Google Tłumacz
 
Do góry