Reklamy w IPLEX?!

moris_pim

New member
Mam Samsung40UED6500 i jak włączam jakikolwiek film z iplex to na początku są długaśne reklamy i w środku filmu co 20 min reklama 5 minutowa! No można oszaleć. Czy da się to jakoś wyłączyć? Muszę przyznać, że wcześniej nie było reklam w ogóle w czasie filmu, a teraz nie da się tego oglądać, takie to denerwujące..
 

fidotp

New member
Tak to już jest z tymi darmowymi filmami.
Zobaczyli że coraz więcej ludzi ogląda to wsadzili reklamy w film.

Ja oglądałem ostatnio jeden.
Na początku z 15 min reklam.
Film przerwało mi 2 razy na kolejne reklamy ale gdzieś tak między początkiem a połową.
Potem było już ok.
 

tiki-taki

New member
Na szczęście są inne usługi vod dostępne i np ja jak i znajomi z korzystania z iplex właśnie przez te reklamy dawno zrezygnowaliśmy.. Moim skromnym zdaniem iplex już trochę przegina, najpierw była jedna reklama, potem kilka, później jak piszesz 15 min reklam, a teraz jeszcze w trakcie filmu i to właśnie uważam za największe przegięcie.
 

Piotrek91

New member
ja jak kupiłem telewizor to dla próby chciałem zobaczyc czy działa i odpaliłem bajke dosłownie trwała 15 minut. Po 7 czy 8 minutach reklam wyłaczyłem i nigdy więcej nie uruchomiłem. Filmy i tak żadne mnie nie przekonały (obecne tam tytuły)
 

fidotp

New member
Stwierdzam fakty a o gustach nie dyskutuje.

I nie cytuj mojej całej wypowiedzi bo bezpośrednio na nią odpowiadasz.Zasady netykiety.
 
Do góry