Rejestracja PS3

Chuppa

New member
Kupiłem wczoraj PS3, zaczynam wszystko podłaczać wyjątkowo łatwo i sprawnie to poszło, konsola ON - ok trzeba konto zalozyc bez problemow, gra ,filmy ok, internet dziala update pobrany wszystko smiga, ale mam problem z rejestracja, chce zagrac online w gre pisze ze wymagana rejestracja, chce na ps store wejsc chce rejestracji no i dobra, zaczyman rejestracje i jakos pod koniec punktow rejestracji jest taka opcja zeby podac dane Visa , MasterCard nie moge przejsc dalej jak tego nie wpisze no i tu problem oni zakladaja ze kazdy ma taka karte JA nie mam !! jak mam sie zarejestrowac ?!?! mozna to jakos ominac a moze jakies Fake dane podac? co ja mam tam powpisywac ?!?!?
 

Ru$lan

New member
Przecież wpisywanie danych karty nie jest obowiązkowe !!! Po prostu podczas rejestracji gdy dojdziesz do punktu w którym system pyta czy chcesz doładować swój portfel (w psstore) wybierz opcję, że zrobisz to później.
 

Chuppa

New member
zaraz zobacze wczoraj to wieczorem robilem bylem zmeczony mzoe przeoczylem.. zaraz zobacz

pisze z ps3 dziala byla taka opcja wczoraj musialem trzymac kwadracik nawet niewidzialem tej planszy dzieki za pomoc, juz sciagam jakies demko ^^
 
Ostatnia edycja:
Do góry