regza 55SV685DB - jakies opinie?

kennyg

New member
Po wielkim rozczarowaniu brakiem jakiegokolwiek samsunga z local dimming na targach IFA 2009 , zaczynam mocno skłaniac sie w kierunku REGZY 55SV685DB. Wsztrzymywałem sie z zakupem od lutego tego roku , więc temat samsunga mam obtrzaskany , ale o toshibie nie wiem nic. Nie udało mi sie jednak znaleść jakiegokolwiek testu - tylko te "sklepowe" . Czy ktoś ma jakieś opinie/linki do wymiernego testu tego telewizorka.
Robert.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Chyba nie czytałeś info z Toshiby ba IFA w Berlinie
Atrapą za to, nie była topowa, na dziś, seria tv LCD - SV685.

013_DSC_5548.JPG


Ma się ona pojawić w dwóch wielkościach: 46" i 55".

014_DSC_5549.JPG


Pełne podświetlenie LED, funkcja Regza Accurate Dimming, 200hz wspomagane przez backlight-saving motion compensation, Resolution +, DLNA i nieco wygładzony deep lagoon design, to tylko niektóre cechy ciekawie zapowiadającego się produktu.

015_DSC_5550.JPG


016_DSC_5551.JPG


Nie będzie on może mistrzowsko szczupły, ale być może inżynierowie toshiba podpatrzyli Loewe, które jakby za nic miało wyścig odchudzania, koncentrując się na innych (chyba znacznie ważniejszych) elementach telewizora.

021_DSC_5559.JPG


022_DSC_5560.JPG


026_DSC_5566.JPG


027_DSC_5568.JPG


028_DSC_5569.JPG


029_DSC_5570.JPG


SV prawdopodobnie będzie topową serią tylko do marca przyszłego roku, kiedy to pojawić ma się model SL. Podobno będzie znacznie cieńszy od serii SV i ogólnie może wyglądać tak:

017_DSC_5552.JPG


018_DSC_5553.JPG


020_DSC_5556.JPG


http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=43485
 

kennyg

New member
Czytałem..

Czytałem i to mocno ale chodzi mi o jakieś opinie po tescie , bo to co sie da wyczytac to w zasadzie powtórka z materiałów toshiby , a jak wszyscy wiemy nie zawsze to idzie w parze z jakoscią obrazu. Dane techniczne wygladaja pieknie może nawet za pieknie, i całkiem opacznie cieszy mnie że jest grubsza od konkurencji , odchudzanie nie zawsze wychodzi na zdrowie. Dzieki za posta.
Robert
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie są jeszcze dostępne .
Planowane są na grudzień.
Dostaniemy na testy jak tylko wjedzie do Polski. Na razie są w USA.
 

kennyg

New member
Znalazłem chyba te z Anglii

Na redcoon można kupić z dostawą do domu , cena hmm... ważne żeby wzruszał jakością przekazu :)
Wiadomo że wole kupic z polskiej firmy , ale od lutego walcze z żoną żeby poczekać i nie wiem czy dam radę do grudnia. Miałem 52 cale ale nie hd , sprzedałem i teraz oglądam niestety na 21 calach crt. Z fotela da się okreslić niestety tylko czy aktor to kobieta czy meżczyzna i to też nie zawsze.
 
Ostatnia edycja:

gilek1975

New member
Bez reklam
Ja tam już nigdy nie kupię z niezbyt wiadomego źródła. Lepiej dać trochę więcej i mieć spokój niż.........Nadal czekam na test ZV.
 

kennyg

New member
święta racja

Dlatego czekałem na 55b85000 albo 55b9000 samsunga bo to media markt itd. A teraz znowu ze trzy mięsiące niepewności .
 

pener77

New member
Można już dostać za 7999zł ale naprewno bez gwarancji Toshiba Polska :)

Ciekawy jestem czy bedzie duża różnica odnośnie ZV635?? Kiki moze ty wiesz cos wiecej na ten temat??
SV685 ma dobre opinie w sieci, ZV również no i teraz mam dylemat :D:D

i gdzies widziałem jakies zdjecia porównawcze z jakims systemem super resolution który poprawiał jeszcze bardziej obraz hd (coś podobnego jak w philipsy) ale niewiem czy to sie tyczyło SV635 o którym był tam wątek
 
Ostatnia edycja:
Do góry