Red Alert 3 Ultimate Edition

mietek099

New member
@ Alucard1984:
Gdzie widzisz żeby kolega djrobus wspominał o Starcraft 2 na PS3?

Co do grania w strategie za pomocą pada to IMO nie jest to jakiś ogromny problem. Po prostu kwestia przyzwyczajenia. Myszka w niektórych pozycjach czasem wydaje się być bardziej precyzyjna, ale generalnie granie w strategie na padzie nie stwarza wielkich problemów.
 
D

djrobus

Guest
mietek099 napisał:
@ Alucard1984:
Myszka w niektórych pozycjach czasem wydaje się być bardziej precyzyjna, ale generalnie granie w strategie na padzie nie stwarza wielkich problemów.

Co potwierdzam na własnej skórze, kiedy z przyjemnością szarpałem w Warcraft2 na PSX!

Pozdrawiam!
 

gobober

New member
Siemanko,
chcialbym pograc sobie uzywajac trybu co-op lecz gra jest tak przemyslana ze trzeba miec zaproszonych przyjaciol ktorzy do tego posiadaja tez C&C i w tym samym momencie graja tzn. sa online. W innych grach poprostu znajduje sie przypadkowe osoby i z nimi wspolpracuje.
Moze sa osoby ktore chcialyby pograc co-op??
Moj nick gobober
thx
 

cyber78

Member
Bez reklam
Red Alert 3 Commander's Challenge

Nakręcałem się na tą produkcję, ale do tej pory zawsze coś innego spychało ten tytuł na koniec kolejki zakupowej.

Od wczoraj aż do 7 stycznia EA zrobiła świąteczną promocję w PSN i za jedyne 24 zł jest do kupienia Command & Conquer: Red Alert 3 Commander's Challenge.
To samodzielny dodatek do gry - nie wymaga podstawowej wersji gry.
Kod waży 2459 MB i pozwala ciszyć się aż 50 misjami, w tej cenie dostaniemy porządny kawałek kodu.
Są trofea:
Bronze: 8
Silver: 3
Gold: 1

Wczoraj zaciągnąłem, więc szykują się święta z RTSem.

PS
Są też inne promocje, szczegółu tutaj:
http://www.ea.pl/news/62599/
 
Do góry