Ręczna instalacja Widgetów na Samsungach Serii ES

asdf1111

New member
Dzieki bardzo za udostepnienie....jak bedziesz mial jakkes updaty to wrzuc jak mozesz.
U mnie niestety caly next, filmbox i niektore kanly HD nie dzialaja...ale zawsze jakies kanaly sa :p

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

kuken

New member
Mój TV to ES6800, firmware 1033, mam problem z instalacja SamyGo, wszystko robię tak jak w tutku, samy go pojawia sie w smarthub po potwierdzeniu instalacji wywala komunikat, że wystąpiły zakłócenia w sieci, po chwili znika to i pojawia sie ekran instalacyjny a reszta tak jak na zdjęciu, zastanawia mnie komunikat o braku jakiś plików na USB, pena formatuje pod XP na fat lub fat32, próbowałem już chyba wszystkiego, co robię nie tak?
 

Attachments

  • 20130617870.jpg
    20130617870.jpg
    54 KB · Wyś: 614
  • 20130617872.jpg
    20130617872.jpg
    60,7 KB · Wyś: 610

asdf1111

New member
U mnie bylo to samo. Nie przejmuj sie tym i zobacz czy sie polaczysz z Tv przez ftp.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Zeby polaczylo przez FTP musza byc chyba 2xYES :p

Proboj do skutku.

U Mnie zaklucenia w sieci sa niby zawze przy Tym widgecie. Probowales Repair ? czyli CZERWONY guzik ?

Niestety ale przy Tym widgecie sam mialem problemy, kilkukrotnie musialem go instalowac i za kazdym razem byl problem albo z wykryciem albo z wszystkimi krokami na YES. Mam 2xYES, FTP dziala i to wwystarcza, server Samba Ni ChChu i juz dalem sobie spokoj.
 

asdf1111

New member
A faktycznie ...nie spojrzalem na ten screen . Myslalem ze jest yes. U mnie to przeszlo bez problemu. Zatem ja nie pomoge....moze trzeba probowac po pare razy i zadziala..

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

zarluk

Member
Kanały HD działają gdy pisze te słowa odpaliłem Sky News HD. Kanały Filmbox też działają. Nie działają kanały z grupy next plus.pl (nie ma nowych linków, a stare zostały wyłączone). Cześć kanałów wymaga lepszego łącza, a cześć serwerów może być obciążona i nie działać w danym momencie więc wówczas trzeba przeczekać. Ogólnie na polskie kanały nie powinno się nastawiać bo tu linki padają najszybciej, ale cała reszta działa.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Komu udalo sie zrootowac TV 6100 ? Dochodz do kroku z odpaleniem Web Browsera 2 razy i nic sie nie dzieje, tzn. odpalam 2 razy ale niestety FTP i tak nie smiga.
 

zarluk

Member
Samsung mógł coś tam połatać w firmware i może już nie działać wg opisu. Kiedyś się bawiłem na firmware 10.28 czy 10.29, a teraz na 10.34.1 nie idzie.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Mialem chwile czasu, zabralem sie za probe instalacji SamyGo i.... na sofcie 1036 poszlo odziwo bezproblemowo 3xOK. Lepiej niz na 1034.
 
Do góry